SZYBKA NAWIGACJA: Wprowadzająca strona Šipka Miasto
Aktuality

Detail aktualityBŘE
14
Obrázek ke zprávě

Třinecká radnice je stříbrným Dobrým úřadem v rámci kraje


Třinecká radnice se v minulém roce zapojila do projektu s názvem Dobrý úřad, jehož prostřednictvím získává konstruktivní zpětnou vazbu od občanů – klientů městského úřadu. Po ročním bilancování bylo město Třinec vyhodnoceno stříbrným oceněním jako druhé nejlepší v rámci Moravskoslezského kraje za dosažení 94% spokojenosti občanů, kteří si sem přišli vyřídit své záležitosti.

V rámci projektu Dobrý úřad je v jednotlivých kancelářích rozmístěno zhruba 80 stojánků s kartičkami, do nichž mohou lidé vyplnit svou e-mailovou adresu a odbor, který navštívili. Vyplněné karty pak mohou vhodit do jednoho ze dvou boxů, které najdou ve vestibulech u hlavního i zadního vchodu do budovy. Prostřednictvím elektronického dotazníku pak mohou zhodnotit práci odboru, který navštívili.

„Velmi nás stříbrné ocenění těší a určitě se budeme i nadále snažit, abychom vysokou laťku udrželi. Zpětná vazba od občanů, kteří si na úřad přicházejí vyřizovat své záležitosti, je pro nás důležitá, a proto budeme rádi, když se s námi budou lidé i nadále dělit o svou zkušenost s jednáním na úřadu,“ uvedla tajemnice Městského úřadu Třinec Jana Gawlasová.

Starostka Třince Věra Palkovská ke stříbru dodala: „Toto ocenění je povzbuzením do naší další práce. Hledáme a nacházíme chytrá řešení, která lidem zpříjemňují a usnadňují život, a chceme, aby se lidé na našem úřadě cítili dobře ve všech směrech. Přívětivý úřad není jen o úřednících, ale i o celkovém zázemí. K tomu patří například i zrekonstruovaná obřadní síň, objednávkový a vyvolávací systém, wi-fi či zrenovované schodiště,“ připomněla starostka.


Vložil:Mgr. Šárka Szlaurová
Vloženo:14.3.2017 10:56
Zobrazovat do:  26.3.2017 23:59   stop
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku