QUICK NAVIGATION: Home page Šipka The town
Aktuality

Detail aktualityČVN
20

Úvěry z Fondu rozvoje bydlení města - 2. kolo výběrového řízení


Město Třinec vyhlašuje druhé kolo výběrového řízení na úvěry ze svého Fondu rozvoje bydlení. Nová pravidla získání úvěru reagují na aktuální potřeby občanů a lidé si tak mohou nově zažádat například o úvěr s 3% úrokem na zřízení nebo prohloubení studny, zřízení vsakování dešťových vod, oplocení parcely, vydláždění chodníku nebo cesty k domu a na stavbu nebo opravu venkovního schodiště k domu.

Vlastníci domů a bytových jednotek si můžou dále požádat o úvěr např. na obnovu střechy starší 10 let, na dodatečnou izolaci domu proti spodní vodě, zateplení domu, výměnu oken a dveří, dále na zřízení malé čistírny odpadních vod ke stávajícímu domu, ale také na elektrické nebo plynové topení, na instalaci solárních panelů a podobně. O úvěr lze požádat i na rekonstrukci bytového jádra nebo například na výměnu radiátorů atd.

Podrobný rozpis, na co lze úvěr získat, je k dispozici na webových stránkách města www.trinecko.cz (odkaz Městský úřad –vnitřní předpisy města a MěÚ Třince č. 6/2016), kde zájemci také najdou plné znění zásad a pravidel čerpání prostředků. Z webových stránek města si lidé mohou rovněž stáhnout tiskopis žádosti s potřebnými přílohami. Bližší informace zájemci získají v kanceláři č. 405 u p. Kateřiny Potůčkové, tel. 558 306 174, kde také mohou od 20.06. do 04.08.2017 podávat žádosti.


Vložil:Mgr. Šárka Szlaurová
Vloženo:20.6.2017 08:12
Zobrazovat do:  4.8.2017 23:59   stop
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku