RYCHLÁ NAVIGACE: Úvodní stránka Šipka Město
Aktuality

Detail aktualityČVN
30

Prázdninové aktivity v Klubu seniorů


Klub seniorů města Třince, ul. Husova 404, který je součástí odboru sociálních věcí, přichází s nabídkou letošních prázdninových aktivit. V červenci bude Klub otevřen pouze pro Klub kulečníku a Klub šachistů (viz rozpis Aktivit KS v příloze). K úplnému uzavření Klubu dojde od pondělí 17.07. do pátku 28.07.
V červenci připomínáme plavání seniorů v krytém bazénu STaRS - první úterý v měsíci. V srpnu se první úterý neplave z důvodu uzavření bazénu.

V srpnu, resp. od pondělí 31.07., máme Klub otevřen s následujícími změnami. Nekoná se řada pravidelných aktivit, které však byly nahrazeny prázdninovými:

  • Prázdninová angličtina s Danielou;
  • čtvrteční prázdninový Klub šachistů - Senior vs. junior, na který zveme všechny mladé nadšence této královské hry, aby si přišli poměřit své síly se seniory z Klubu šachistů;
  • pětidílný Cestovatelský cyklus, který si, až na jednu výjimku, pro vás připravili sami klienti;
  • Pískování s vnoučaty - jednoduchá výtvarná technika s překvapivým výsledkem, která je vhodná pro všechny věkové kategorie a v neposlední řadě jsou na programu dva celodenní výlety do Beskyd.


Tyto a řadu dalších aktivit naleznete v podrobném přehledu v příloze.
Klub seniorů přeje všem krásné a bezstarostné prožití letních prázdnin a budeme jen rádi, pokud si z naší pestré palety nabídek vyberete a společně se v Klubu potkáme.


Přílohy


Vložil:Mgr. Šárka Szlaurová
Vloženo:30.6.2017 10:01
Zobrazovat do:  31.8.2017 23:59   stop
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku