RYCHLÁ NAVIGACE: Úvodní stránka Šipka Město
Aktuality

Detail aktualityČVC
27
Obrázek ke zprávě

Třinecká radnice nabízí novou službu občanům


Stavíte nebo rekonstruujete dům? Přemýšlíte nad zateplením nebo nad vhodným zdrojem vytápění? Všichni jistě víme, jak je mnohdy náročné se v této problematice orientovat, a proto chce město Třinec občanům vyjít vstříc a rozhodování jim usnadnit. Za tímto účelem začne od středy 2. srpna fungovat v prostorách radnice energetické konzultační a poradenské středisko, které mohou využít rovněž zájemci o dotační programy „Nová Zelená úsporám“ a „kotlíkové dotace“. Konzultační místnost najdete na odboru investic v kanceláři č. 238.

Občané Třince i okolních obcí sem mohou přijít prokonzultovat se zkušenými odborníky své představy o optimálním způsobu vytápění, o správném způsobu zateplení nebo instalaci obnovitelného zdroje. Specialisté zájemcům poradí i při výstavbě a rekonstrukci rodinných a bytových domů.

První konzultace se v poradenském středisku uskuteční ve středu 2. srpna 2017 ve 13:00, další pak budou probíhat pravidelně každé pondělí a středu v době od 13:00 do 16:00. Veškeré informace a konzultace jsou poskytovány bezplatně.


Vložil:Mgr. Šárka Szlaurová
Vloženo:27.7.2017 10:00
Zobrazovat do:  1.9.2017 23:59   stop
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku