RYCHLÁ NAVIGACE: Úvodní stránka Šipka Město
Aktuality

Detail aktualitySRP
28

Informace o změně jízdních řádů


Městský úřad Třinec, odbor dopravy oznamuje cestující veřejnosti, že od termínu celostátních změn jízdních řádů dne 03.09.2017 budou provedeny změny jízdních řádů ve vnitrostátní veřejné linkové osobní dopravě. V jízdním řádu městské hromadné dopravy (MHD) Třinec dopravce zapracoval dle provozních možností požadavky občanů města Třince. Změna se týká linky 866710 Lyžbice, Kamionka – Lyžbice, škola – aut.st. pod Kanadou – Kanada, SOŠ – Konská, válcovna C. U spoje 37 této linky dochází k opoždění odjezdu o 1 minutu, tj. odjezd v 7:05 h ze zastávky Lyžbice, škola.

Město Třinec má uzavřenou smlouvu o poskytování veřejných služeb v přepravě cestujících veřejnou linkovou osobní dopravou k zajištění dopravní obslužnosti Moravskoslezského kraje pro oblast Jablunkovsko/Třinecko. Změna jízdních řádů v této oblasti vyplynula z připomínek cestujících.

Přehled změn v příměstské autobusové dopravě je uveden v příloze – oblast Jablunkovsko/Třinecko.

Změny jízdních řádů jsou k dispozici ve všech informačních kancelářích dopravce v Třinci, Jablunkově i Českém Těšíně. Aktuální jízdní řády naleznou cestující na www.jizdnirady.cz, www.kodis.cz nebo na www.arriva-morava.cz. Jízdní řády ve formátu PDF ke stažení jsou uveřejněny na adrese www.portal.jizdnirady.cz.

Prosíme občany, aby v době od 03.09.2017 věnovali zvýšenou pozornost jízdním řádům ve veřejné linkové osobní dopravě.


Přílohy


Vložil:Mgr. Šárka Szlaurová
Vloženo:28.8.2017 11:37
Zobrazovat do:  4.10.2017 23:59   stop
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku