QUICK NAVIGATION: Home page Šipka The town
Aktuality

Detail aktualityŘÍJ
6

V Karpentné startuje výstavba chodníku


V pondělí 9. října se rozběhnou v Karpentné stavební práce na novém chodníku v úseku mezi víceúčelovým objektem po autobusovou zastávku „Karpentná, sídliště“, který v těchto místech zvýší bezpečnost pěších. Upozorňujeme řidiče, že stavba chodníku ovlivní silniční provoz na přilehlé komunikaci, který bude částečně omezen. Stavební práce budou rozděleny do tří etap a potrvají do 30.11.2017.

V průběhu výstavby bude provoz sveden do jednoho jízdního pruhu a řízen kyvadlově přechodným světelným signalizačním zařízením. V rámci 1. a 2. etapy budou přemístěny autobusové zastávky Karpentná, sídliště v obou směrech jízdy blíže ke škole. Ve všech etapách dopravního omezení se budou chodci pohybovat po vozovce mimo staveniště. Přístup k rodinným domům a ke stolárně bude zajištěn po celou dobu stavebních prací. Rovněž autobusová zastávka Karpentná, sídliště bude v obou směrech jízdy obsluhována bez omezení.

Prosíme řidiče, aby Karpentnou v uvedeném úseku projížděli se zvýšenou opatrností a v souladu s přechodným dopravním značením. Děkujeme za pochopení.


Vložil:Mgr. Šárka Szlaurová
Vloženo:6.10.2017 09:10
Zobrazovat do:  5.11.2017 23:59   stop
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku