RYCHLÁ NAVIGACE: Úvodní stránka Šipka Město
Aktuality

Detail aktualityŘÍJ
23

Kino Kosmos oslavuje 50. výročí


Kino Kosmos bude mít v roce 2018 padesát let a při této příležitosti už nyní přichystalo pro veřejnost řadu poutavých doprovodných akcí. Oslavy byly oficiálně zahájeny počátkem října a těšit se můžete na Halloween s čajovnou, Seniorské dopoledne, Předvánoční den v kině, Filmový maratón se superhrdiny nebo Den s českým filmem. S programem se můžete podrobně seznámit přiloženém plakátku.

Poprvé se kino Kosmos otevřelo v neděli dopoledne 25. února 1968, kdy diváci zaplnili všech 574 sedadel a viděli film Vojna i Mír. V průběhu let prošlo kino řadou modernizací a proměn a v současné době disponuje moderním technickým vybavením. Digitální projektor, zvukový systém Dolby Surround 7.1., rozměr filmového plátna 4,5 x 11 m a pohodlná čalouněná sedadla zajišťují návštěvníkům kina příjemné prostředí, ve kterém si mohou naplno vychutnat filmová promítání. Kino má navíc tvar sférického trojúhelníku s vysokým převýšením řad, což umožňuje dobrou viditelnost na plátno. V posledních letech se naše kino umisťuje na předních místech, co se týče návštěvnosti jednosálových kin v celé ČR.

6-8 MALÝ PROGRAM TŘINECKÝ ZPRAVODAJ.jpg kino Kosmos slaví.jpg

Vložil:Mgr. Šárka Szlaurová
Vloženo:23.10.2017 14:34
Zobrazovat do:  28.2.2018 23:59    ok
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku