RYCHLÁ NAVIGACE: Úvodní stránka Šipka Město
Aktuality
Vyhledávání: Hledat i v archivu

Nalezeno: 24 záznamů. Zobrazeno: 11 - 20    Stránka:  1  2  3

BŘE
20

Zápisy do ZŠ a MŠ a informace k povinnému předškolnímu vzdělávání

Ikona lupy
/ rozbalit / skrýt zbytek /

Zápisy do základních škol zřizovaných městem Třinec pro školní rok 2017/18 proběhnou ve dnech 18. a 19.4.2017. Termín zápisů do mateřských škol zřizovaných městem Třinec pro školní rok 2017/18 byl stanoven na 9. – 11.5.2017.

Mgr. Šárka Szlaurová - 20.3.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor
BŘE
20
Náhled obrázku

Přechodová lávka v Neborech je na svém místě

Ikona lupy
/ rozbalit / skrýt zbytek /

Na stavbě obchvatu Třince v úseku Nebory – Oldřichovice se dnes dopoledne stavaři pustili do osazení nové přechodové lávky pro pěší v Neborech. Díky novému ocelovému mostu zůstane zachováno důležité pěší propojení lokality Dušinec na stávající silnici I/11, která je páteřní dopravní osou městské části Nebory. Bez výstavby lávky a navazujícího chodníku by místní obyvatelé měli značně zkomplikovaný a o několik set metrů delší přístup např. k autobusovým zastávkám.

Mgr. Šárka Szlaurová - 20.3.2017
Přílohy:    Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek
BŘE
20

Oznámení České pošty

Ikona lupy

Česká pošta informuje občany, že její pobočka Třinec 3 na náměstí T. G. Masaryka v Třinci bude z technických důvodů ve dvou pracovních dnech dočasně uzavřena, a to v úterý 5. dubna a ve středu 19. dubna 2017. Poštovní služby budou zajištěny poštou Třinec 1 na Poštovní ulici ve Starém Městě v otevíracích hodinách po - pá od 8:00 do 18:00.

Mgr. Šárka Szlaurová - 20.3.2017
BŘE
17
Obrázek ke zprávě

Renovace schodiště na MěÚ Třinec

Ikona lupy

Dnešním dnem se od 14:00 naplno rozbíhají stavební práce na bočním i hlavním schodišti v budově městského úřadu. Prosíme občany, aby věnovali pozornost navigačním směrovým šipkám a při vyřizování svých záležitostí dbali zvýšené opatrnosti. V případě potřeby se můžete kdykoliv obrátit na pracovníka informací jak ve vestibulu hlavní budovy, tak na informacích u zadního vchodu.

Mgr. Šárka Szlaurová - 17.3.2017
BŘE
16
Obrázek ke zprávě

Informace o omezení provozu lanové dráhy Oldřichovice – Javorový vrch

Ikona lupy

Provozovatel lanové dráhy BYTOSLAN spol. s r. o. oznamuje cestující veřejnosti, že ve dnech od 27.03.2017 do 31.03.2017, od 03.04.2017 do 07.04.2017 a od 10.04.2017 do 13.04.2017 nebude lanová dráha v provozu z důvodu pravidelných oprav a kontrol. O víkendech bude lanová dráha v provozu podle platného jízdního řádu. Od 14.04.2017 již bude lanová dráha v provozu podle platného jízdního řádu.

Mgr. Šárka Szlaurová - 16.3.2017
BŘE
10
Náhled obrázku

Třinec má 10 nových elektrobusů, je lídrem městské elektromobility v Česku

Ikona lupy
/ rozbalit / skrýt zbytek /

Třinec včera v rámci Dne elektromobility slavnostně představil 10 nových elektrobusů pro městskou hromadnou dopravu. Stal se tak lídrem městské elektromobility v Česku – nikde jinde tak početnou flotilu nemají. Symbolický křest elektrobusů proběhl 9. března 2017 jako součást Dne elektromobility, při němž lidé mohli obdivovat také elektromobily a elektrovozítka různých výrobců a některé si i vyzkoušet. Akce proběhla u Werk Arény v Třinci za účasti významných hostů i veřejnosti. Nové elektrobusy jezdí na linkách MHD od dnešního dne.

Mgr. Šárka Szlaurová - 10.3.2017
Přílohy:    Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek
BŘE
7

Březnové aktivity v Klubu seniorů

Ikona lupy
/ rozbalit / skrýt zbytek /

Odbor sociálních věcí města Třince srdečně zve všechny seniory a občany se zdravotním postižením do Klubu seniorů na Husově ulici v Třinci a v Domě s pečovatelskou službou v Oldřichovicích. Na březen je pro Vás opět připravena bohatá nabídka aktivit.

Mgr. Šárka Szlaurová - 7.3.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor
BŘE
7

Oznámení o uzavírce v Neborech

Ikona lupy

Z důvodu probíhající stavby obchvatu v úseku Nebory – Oldřichovice bude v termínu od 08.03.2017 do 31.05.2017 uzavřena komunikace na "neborovském" kopci ke kravínu - směr Guty, v úseku mezi čp. 107 a 15. Objízdná trasa pro automobilovou dopravu bude vedena po místní komunikaci od bývalé pošty kolem potoka Bystrý k autobusové zastávce Třinec, Nebory, Rusnok a dále ke „kravínu“. Městská hromadná doprava na lince MHD 713 bude probíhat dle opatření uvedeného v příloze. Cestující budou o opatřeních informování dopravcem na zastávkách. Autobusová zastávka Třinec, Nebory, pod kravínem bude přemístěna do vjezdu ke kravínu v Neborech. Pro chodce bude zřízen provizorní chodník mimo stávající místní komunikaci. Prosíme řidiče a chodce, aby respektovali přechodné dopravní značení a dbali bezpečnosti při průchodu stavbou.

Mgr. Šárka Szlaurová - 7.3.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor
ÚNO
27

Příjem přihlášek na Univerzitu třetího věku ukončen

Ikona lupy

Dovolujeme si informovat zájemce o studium Univerzity třetího věku, že jsme pro velký zájem už museli ukončit příjem přihlášek. Kapacita sálu je již naplněna. Děkujeme za pochopení.

Iveta Stoszková - 27.2.2017
ÚNO
14

Osobnost v sociální oblasti 2017

Ikona lupy
/ rozbalit / skrýt zbytek /

U příležitosti blížícího se Mezinárodního dne sociální práce, který připadá po celém světě na třetí březnové úterý, vyhlašuje odbor sociálních věcí města Třince anketu Osobnost v sociální oblasti 2017. Účelem ankety je ocenit sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách, kteří svou kvalitní, obětavou a profesionální prací přispívají ke zlepšení života potřebných osob na Třinecku. Oceněni mohou být mimořádně kvalitně, obětavě, dlouhodobě a zodpovědně pracující sociální pracovníci a pracovníci v sociálních službách, kteří za svou dosavadní profesionální práci zasluhují veřejné ocenění a poděkování.

Mgr. Šárka Szlaurová - 14.2.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor
Nalezeno: 24 záznamů. Zobrazeno: 11 - 20    Stránka:  1  2  3
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku