Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Nová cesta přes trávník a chodník
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Již delší dobu si řidiči jedoucí od Hotelu Třinec po ulici Pod břehem zkracují cestu přes trávník a následně přejíždějí chodník. Jedná se o úsek cca 150 metrů. Viz foto.
Druh:
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 1.2.2017 16:16
Řešení:
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
1.2.2017 16:42 Inspektor Předáno. Nový řešitel: městská policie.
1.2.2017 16:43 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku