Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:kamínky na chodnících
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, nevím, kdo má tuto agendu na starost, ale zajímalo by mě, kdy se budou čistit chodníky? Předem děkuji za odpověď.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 15.2.2017 17:04
Řešení: Připomínka byla postoupena odboru dopravy, který zabezpečuje údržbu místních komunikací. Zimní období končí až 31.3.2017. Pokud budeme vědět z předpovědí počasí, že se zima již nevrátí, čištění komunikací a chodníků zahájíme již v březnu. V opačném případě bychom na čištění zbytečně vynakládali finanční prostředky města.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
16.2.2017 07:39 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku