Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Psí exrementy na pískovišti
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, na Nám. T. G. Masaryka ve dvorku na pískovišti se nachází hned několik psích exkrementů. Sama jsem majitelem psa a toto bych tam nikdy nenechala i kdybych neměla sáček, tak bych se to snažila posbírat. Při představě, že si tam na jaře bude hrát mé dítě, je mi zle. Navíc po roztátí sněhu, když jdu po svém psovi uklidit exkrement šlápnu do dalších dvou. Toto mi normální nepřijde. Nevím, kde se mám s tímto problémem obrátit, snad se tady něčeho dopátrám a problém se vyřeší.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 26.2.2017 17:59
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí, který k uvedenému sdělil: V minulém roce bylo u všech pískovišť v naší údržbě provedena kompletní výměna písku a tudíž v letošním roce nebude tato operace prováděna. Požádali jsme pracovníky veřejně prospěšných ptací, aby exkrementy z pískoviště odstranili a celé před sezónou vydezinfikovali. Zároveň jsme požádali Městskou policii Třinec, která provádí kontrolní činnost, při dodržování platné obecně závazné vyhlášky č. 4/2013, O pravidlech pohybu psů na veřejném prostranství na území města Třince, kde je stanoveno, majitelům psů zákaz vstupu na dětská hřiště, pískoviště atd. Vše je však závislé na ukázněnosti majitelů psů, kteří evidentně nerespektují základní pravidla.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
27.2.2017 15:17 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku