Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Odpadky v břehu podél Palckého ulice v Lyžbicích
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Prosím o důkladné vyčištění břehu a protékajícího potůčku v Lyžbicích podél Palackého ulice od odpadků, zejména různých sáčků a plastových obalů a pokud možno o zavedení pravidelného úklidu na tomto místě. Bohužel, stále je některým lidem jedno, co a kde odhodí, myslím, že jsou to hlavně mladí lidé a děti, takže to je nedostatek (odpovědnost) i nás, rodičů. Děkuji.
Druh: Nepořádek
Řešitel: Pracovníci VPP
Vytvořeno: 1.3.2017 07:16
Řešení: Zahrnuto do pravidelného plánu prací VPP - bylo uklizeno v březnu 2017.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
1.3.2017 07:33 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.
1.3.2017 07:34 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.
1.3.2017 07:35 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku