Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Nepořádek pod ústřednou
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, pod bývalou tel. ústřednou, v kopečku směrem na Husovu je opět pořádný svinčík. S pozdravem
Druh: Nepořádek
Řešitel: Pracovníci VPP
Vytvořeno: 19.3.2017 11:58
Řešení: Zařazeno do plánu prací VPP. Uklizeno dne 21.3.2017
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
20.3.2017 07:46 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku