Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Podloubí na nám. T. G. Masaryka
Stav hlášení: Nové
Popis problému:
Prosím o umytí dlažby pod podloubím na nám. T. G. Masaryka v Lyžbicích. Nevím, zda se vůbec čistí. Děkuji.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 28.3.2017 07:19
Řešení:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
28.3.2017 09:31 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku