Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Řeka Olza
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Podél břehů řeky Olzy (část Lyžbice) se na obou stranách nachází odpadky (i starý kočárek). Prosím podle možností o postupné posbírání. Děkuji.
Druh: Nepořádek
Řešitel: Pracovníci VPP
Vytvořeno: 3.4.2017 12:10
Řešení: Zařazeno do plánu prací VPP.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku