Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:polámané větve stromů
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
procházka Sosnou a 3 x nebezpečné polámané větve stromů 1. chodník na hřišti za domem čp. 373 - přímo nad cestou vysí nalomená hrubá větev 2. za domem 235 na ul. Habrová 3. Opět nedaleko hřiště přechod po trávě směrem od hřiště k domu 378 poslab bych fota všech lokalit, bohužel mi to nejde
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 4.6.2017 14:34
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí a zemědělství. Ořezy v lokalitě č.1 a 3. byly provedeny. K provedení odstranění větví v lokalitě č. 2 byl vyzván vlastník pozemků - CPI byty.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
5.6.2017 07:26 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku