Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Tráva kolem cesty
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Dobrý den, prosím o vykosení trávy kolem cesty v Kojkovicích směr k č.p.48 Při střetu dvou aut se nedá pořádně vyhnout a taktéž nebezpečí sražení zvěře, která často přes vozovku přechází. Letos ještě tato část košena nebyla. Děkuji Potůček
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 7.6.2017 13:58
Řešení:
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
7.6.2017 14:04 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku