Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Spadlý strom přes cestu v lesoparku
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Je to kousek od labyrintu.
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 8.6.2017 13:42
Řešení: Překážka provizorně odstraněna, na potřebu kontroly stromů v lesoparku bude upozorněný odpovědný pracovník Lesů České republiky. Provádí se průběžně.
Přílohy:
     image.jpeg (3702.61 KB)

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku