Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Požadavek na instalaci laviček
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Na chodníku podél ulice Dukelská směrem k Prioru nejsou žádné lavičky pro starší lidi, kteří chodí do Alberta.
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor informatiky
Vytvořeno: 9.6.2017 10:26
Řešení: DLOUHODOBÉ PLNĚNÍ: Postoupeno odboru životního prostředí a zemědělství.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
9.6.2017 10:26 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku