Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Přerostlá zeleň
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den. Prosím o ostříhání keřů, které zasahují do chodníku před domem Sosnová 364. Děkuji.
Druh: Porucha
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 14.6.2017 20:22
Řešení: Postoupeno odboru dopravy.Bylo provedeno.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
20.6.2017 14:49 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.
20.6.2017 14:49 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku