Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Živé ploty na nám. Svobody
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Kolem parkoviště a přechodů pro chodce na nám. Svobody u Komerční banky jsou značně přerostlé živé ploty, které brání ve výhledu řidičům při výjezdu, ale jsou i velmi nebezpečné na přechodech pro chodce. Děti za nimi není vidět a zvlášť nebezpečný je přechod na výjezdu z nám. Svobody na ulici Kpt. Nálepky. Myslím, že nejlepší by bylo tento živý plot zrušit.
Druh: Porucha
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 15.6.2017 08:29
Řešení: Bylo provedeno.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
20.6.2017 14:50 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.
28.6.2017 11:50 Sylva Kukutschová řešení - do konce týdne

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku