Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Suchý strom
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, na Sosně u pošty při vjezdu na parkoviště je suchá borovice. Rovněž je třeba provést ořez větví nad chodníkem, který je v zimním období, při dešti a po dešti nepoužitelný, lidé chodí po silnici. Děkuji
Druh: Porucha
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 20.6.2017 14:54
Řešení: Postoupeno odboru ŽPaZ Odstranění suché borovice bylo zařazeno do plánu kácení. Strom byl pokácen.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku