Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Přerostlé keře na Sosně
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, mezi domy Sosnová 380 - 382 a Domovem důchodců je pás keřů. Je třeba provést jejich ořez jak na výšku, tak i šířku, aby větve nezasahovaly do prostoru sušáků na prádlo nebo chodníku. Také odstranit různé náletové dřeviny, natřít zábradlí. Prostě upravit, Děkuji
Druh: Porucha
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 20.6.2017 14:57
Řešení: Postoupeno odboru ŽPaZ Ořezy keřů zasahující do průchozího profilu chodníku byly zařazeny do plánu prací prováděných v rámci údržby veřejné zeleně.Práce byly provedeny.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
20.6.2017 14:57 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku