Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Odpadky u protihlukové bariéry (u Penny Market, Jablunkovská ulice)
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Prosím o zajištění posbírání odpadků kolem protihlukové bariéry (z obou stran) zejména u obchodu Penny na Jablunkovské ulici. Děkuji.
Druh: Nepořádek
Řešitel: Pracovníci VPP
Vytvořeno: 27.6.2017 07:25
Řešení: Zařazeno do plánu prací VPP.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
27.6.2017 09:22 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku