Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:v Lesoparku mosty
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Dobrý den, chtěl bych upozornit na katastrofální nátěr zábradlí v lesoparku na mostech, bordel v potůčku (ani není viděl zbytky vody) a městská policie by se taky mohla víc procházet po nezpevněných chodnících.
Druh: Poškození opotřebením
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 28.6.2017 20:34
Řešení: Připomínka postoupena: - odbor dopravy: mosty - odbor životního prostředí: zanesené koryto potoka - městská policie

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
29.6.2017 07:44 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.
29.6.2017 07:44 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.
29.6.2017 07:45 Inspektor Předáno. Nový řešitel: městská policie.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku