Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Serpentýna pro chodce
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Serpentýna pro chodce od řeky Olše směrem na ,,Starou Sosnu" ul. Topolová je hodně využívána pěšími, kteří se chtějí projít se psem k řece,. či na procházky je v havarijním stavu. Žádáme nápravu!!!
Druh: Ostatní
Řešitel:
Vytvořeno: 1.7.2017 18:04
Řešení: Město lesní pěšiny a "zkratky" přes lesní pozemky neudržuje.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku