Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Nepořádek za LIDLEM
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Na garážovišti za Lídlem je nepořádek kolem plotu a sběrných nádob.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 3.7.2017 10:55
Řešení: Předáno k řešení odboru životního prostředí a zemědělství - popelnice LIDLu. Uklidila svozová firma.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
4.7.2017 09:42 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku