Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:poničená cesta
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Po víkendových přívalových deštích byla poničená obecná cesta. Prosíme o opravu
Druh: Porucha
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 9.7.2017 18:10
Řešení: Postoupeno odboru dopravy
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
10.7.2017 07:28 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku