Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad.
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Chtěla bych poprosit o odklizení nepořádku u kontejnerů na tříděný odpad v Třinci Konské na rozcestí u nástěnky.Je to ve směru k základní škole Osůvky. Neustále každý týden tam NĚKDO vozí různé odpadky a dělá naší části Třince jenom ostudu. My všichni z Konské třídíme odpady a vozíme do sběrného dvora. Nebylo by možné dát tam na sloup fotopast. Už jsme z toho nepořádku všichni naštvaní. Musíme moc pochválit popeláře, kteří co můžou uklidí, ale za dva dny je to tam zase.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 11.7.2017 10:05
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí a zemědělství, který zabezpečuje systém nakládání s komunálním odpadem města. Na základě upozornění byly předány instrukce svozové firmě k důslednějšímu úklidu odpadu. Fotopast bude nainstalována na požadovaném místě až po ukončení monitorování jiné lokality.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
11.7.2017 11:05 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku