Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Padající větve
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den Chci upozornit na často padající větve ze stromů-topolů, které přímo ohrožují majetek a zdraví občanů, kteří v dané lokalitě bydlí a rovněž naších zaměstnanců a zákazníků. Prosím o co nejrychlejší vyřešení této situace. Foto zasílám v příloze. Děkuji S pozdravem Marian Blažko-jednatel MBTerm-krby s.r.o.
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 13.7.2017 11:05
Řešení: Jedná se o pozemky ve vlastnictví CPI, město neprovádí jejich údržbu.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
13.7.2017 11:22 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku