Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:polámaný strom
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Po čtvrteční větrné bouři došlo k polámaní části stromu na sídlišti Sosna, za domem 377, ul. Sosnová, v těsném kontaktu s plotem domova důchodců. Momentálně část stromu leží přes lavičku, takže není k ní přístup.
Druh: Porucha
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 5.8.2017 10:05
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí, který má ve správě údržbu veřejné zeleně v majetku města.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
7.8.2017 08:42 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku