Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:neuklízen odpad
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Dobrý den. Minulý týden od 1. do 3.8.2017 dělala zahradnická firma pořádek na keřových záhonech kolem ul. kpt.Nálepky. Udělali to pěkně, jen odpad v plastových pytlích se pořád povaluje na chodnících. Kdy si jej odvezou ? Děkuji a přeji pěkný den.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 8.8.2017 20:17
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí a zemědělství, který má ve správě údržbu veřejné zeleně.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
9.8.2017 08:04 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku