Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Neustále se opakující problém s nepořádkem v lesoparku.
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Všichni ví, kdo ten nepořádek způsobuje a také že je na veřejném prostranství zákaz konzumace alkoholu jen naše městská policie je asi tak zaneprázdněná, že to jako jediná neví. Musí krásný Třinecký lesopark nejen u 5 ZŠ vypadat opravdu takhle??? Viz foto.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 16.8.2017 07:26
Řešení: Byl umítěný druhý odpadkový koš a MěP bude této lokalitě věnovat zvýšenou pozornost.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
17.8.2017 10:00 Inspektor Předáno. Nový řešitel: městská policie.
17.8.2017 10:00 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.
17.8.2017 17:15 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku