Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Skládka pod Borkem
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
U cesty, která vede od zastávky Borek, Konečná směr k hlavní silnici ul. Těšínská , se zhruba v polovině kopce pod domy začal objevovat odpad a někdo zde tvoří nelegální skládku. Každý týden zde odpadu přibývá. Jedná se o různý odpad, jak stavební tak o domovní. Prosím o úklid a častější kontrolu např. městkou policii, zdali někoho nepřistihnout. Pravděpodobně se zde objevuje v průběhu dopoledne. Děkuji
Druh: Černá skládka
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 16.8.2017 10:14
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí a zemědělství.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
17.8.2017 10:01 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku