Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:NEPOŘÁDEK
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Žádáme o odklizení nepořádku u nádob na tříděný odpad v Třinci-Konské. Děkujeme za minulé uklizení a posečení trávy.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 28.8.2017 08:30
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí a zemědělství, který zajišťuje systém nakládání s komunálním odpadem.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
29.8.2017 07:25 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku