Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Rozházená okrasná kůra
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Druh: Ostatní
Řešitel: Pracovníci VPP
Vytvořeno: 1.9.2017 10:57
Řešení: zahrnuto do plánu prací VPP a ihned uklizeno.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
4.9.2017 08:53 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.
4.9.2017 08:54 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku