Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Ucpané ulice kamionky parkujícími osobními auty
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Druh: Ostatní
Řešitel: městská policie
Vytvořeno: 1.9.2017 10:59
Řešení: Inspektor čistoty dopravní přestupky neřeší, volejte 156 - Městskou policii.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
4.9.2017 08:55 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.
4.9.2017 11:38 Inspektor Předáno. Nový řešitel: městská policie.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku