Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Problém dostat se do karpentského lesa
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
1-4 stezka přerušena kvůli dálnici jak se dostat 1-2, když je tam soukromý pozemek tak samo 3-4, když je tam soukromý pozemek
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 1.9.2017 11:33
Řešení: Dle sdělení ŘSD je v tomto místě realizován most přes potok Křivec, skrz tento most se lze dostat pěšky na druhou stranu.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
7.9.2017 07:15 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku