Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Garáže-úklid listí
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Opravdu je to takový problém provést úklid listí u garáží na ul. Dukelská (za domem č.761-771)? Vím, že přednost mají viditelné plochy, je málo financí atd., ale pokud je to o 100 m dál od místa, kde se úklid provádí ? Stejný problém bude jistě i u jiných parcel s garážemi.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 7.11.2017 13:06
Řešení: Postoupeno odboru dopravy. Uklidili pracovníci VPP.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
8.11.2017 07:18 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku