Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Vážení spoluobčané, mezi naše priority patří i zajištění čistoty a pořádku v celém našem městě.
Některé lokality jsou v řádném stavu, jiné v horším, a někde i přes vynaložené úsilí a finanční prostředky není stav dobrý.
Pro rychlejší a efektivnější vyřešení závady nebo nedostatku v oblasti čistoty a pořádku nás můžete o daném problému informovat prostřednictvím webového formuláře.

Mgr. Ladislav Chromec - Inspektor (tel: 558 306 185, eMail: poradek@trinecko.cz)Hledat text  Stav hlášení  Druh  
Období


Nalezeno: 596 záznamů. Zobrazeno: 21 - 40    Stránka:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...

Ikona - V řešení

Stav: Před

Zničená cesta

1.9.2017 11:07

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Chybějící druhá branka v parku na kamionce

1.9.2017 11:01

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Ucpané ulice kamionky parkujícími osobními auty

1.9.2017 10:59

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Rozházená okrasná kůra

1.9.2017 10:57

Ikona - V řešení

Stav: Před

Výmoly

Dobrý den. Vjezd na parkoviště u pošty na Sosně je v katastrofálním stavu. Prosíme o opravu.
28.8.2017 19:34

Ikona - Vyřízeno

NEPOŘÁDEK

Žádáme o odklizení nepořádku u nádob na tříděný odpad v Třinci-Konské. Děkujeme za minulé uklizení a posečení trávy.
28.8.2017 08:30

Ikona - V řešení

Stav: Před

Skládka pod Borkem

U cesty, která vede od zastávky Borek, Konečná směr k hlavní silnici ul. Těšínská , se zhruba v polovině kopce pod domy začal objevovat odpad a někdo zde tvoří nelegální skládku. Každý týden zde odpadu přibývá. Jedná se o různý odpad, jak stavební tak o domovní. Prosím o úklid a častější kontrolu např. městkou policii, zdali někoho nepřistihnout. Pravděpodobně se zde objevuje v průběhu dopoledne. Děkuji
16.8.2017 10:14

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Neustále se opakující problém s nepořádkem v lesoparku.

Všichni ví, kdo ten nepořádek způsobuje a také že je na veřejném prostranství zákaz konzumace alkoholu jen naše městská policie je asi tak zaneprázdněná, že to jako jediná neví. Musí krásný Třinecký lesopark nejen u 5 ZŠ vypadat opravdu takhle??? Viz foto.
16.8.2017 07:26

Ikona - Vyřízeno

Rozpadající umělecké dílo

Na kruhovém objezdu u Shellky zrezivělé a pomalu se rozpadající umělecké dílo každý den horší stav a víc nahnuté.
14.8.2017 19:44

Ikona - Vyřízeno

NEPOŘÁDEK U NÁDOB NA TŘÍDĚNÍ ODPADŮ

Opět jako každý týden si NĚKDO uklidil doma a pěkně všechno odvezl místo do sběrného dvora k nám do Konské. Dnes to máme dokonce s vanou ze sprchového koutu. Tento týden máme BIO,takže nám to popeláři neposbírají. Byli bychom rádi, pokud nám tam někoho pošlete uklidit ten binec. Také by to tam chtělo poséct trávu, která už přerůstá sběrné nádoby. Děkuji moc za všechny co se na to nemůžou dívat.
9.8.2017 13:59

Ikona - Vyřízeno

Neuklízen odpad

Dobrý den. Minulý týden od 1. do 3.8.2017 dělala zahradnická firma pořádek na keřových záhonech kolem ul. kpt.Nálepky. Udělali to pěkně, jen odpad v plastových pytlích se pořád povaluje na chodnících. Kdy si jej odvezou ? Děkuji a přeji pěkný den.
8.8.2017 20:17

Ikona - V řešení

Obtěžující hluk

Na východní straně nově otevřeného areálu Steelring chybí protihluková stěna, která zřejmě nebyla ani v projektu, patrně s odůvodněním, že první domy jsou až 500m daleko, a proto hluk v této vzdálenosti nepřekročí hygienickou normu. Pravdou je, že hluk přinejmenším pro obyvatele žijící cca 1km východním směrem od steel ringu je hluk motokár velmi obtěžující, zvláště při určitých směrech větru. Prosím o prověření možností snížení hlukové zátěže pro zdejší obyvatele.
6.8.2017 11:54

Ikona - Vyřízeno

Stav: Po

Polámaný strom

Po čtvrteční větrné bouři došlo k polámaní části stromu na sídlišti Sosna, za domem 377, ul. Sosnová, v těsném kontaktu s plotem domova důchodců. Momentálně část stromu leží přes lavičku, takže není k ní přístup.
5.8.2017 10:05

Ikona - Vyřízeno

Veřejné osvětlení

U veřejného osvětlení je uvolněný kryt. Je to mezi ulicí Čapkovou a Alešovou, hned první směrem od ul. Komenského.
2.8.2017 07:46

Ikona - Vyřízeno

Přerostlý živý plot kolem rybníku Kanaďanka

Kolem rybníku za zábradlím je přerostlý živý plot bránicí krásnému výhledu na vodní plochu.
25.7.2017 07:10

Ikona - V řešení

Stav: Před

Chodník a park mezi ulicemi Lesní a Tyršova

Dobrý den, chtěla bych poprosit o řešení dlouhodobého problému v místech mezi ulicemi Lesní a Tyršova. Mezi přerostlými keři podél chodníku se zdržuji a pak přespávají především bezdomovci a jiná individua. Tento prostor je plný nepořádku (hlavně krabic, plastu a lahví z alkoholu, rovněž hader a papírů, ...) a zároveň se stává pro kolemjdoucí nebezpečným, především v nočních hodinách, jelikož průchod chodníkem je ve stínu krajních osvětlení. Děkuji.
22.7.2017 12:46

Ikona - Vyřízeno

Třinec - Kanada

Dobrý den, pár postřehů z Kanady: 1) U plotů mateřské školy vedle firmy CONTHI THERM je vyhozena pohovka. 2) Na stanovišti SOŠ je hluboká díra v asfaltu - zakrytá prknama. Nebezpečí úrazu, hlavně v noci. 3) Ulice Haldová, na trávniku vyhozena stará pračka. 4) Strom na ulici Na samotách - padají velké větve, jedna leží u parku SOŠ ( několikrát neúspěšně řešeno telefonicky s odborem životního prostředí MÚ) - hrozí nebezpečí úrazu. 5) Na ulici Černé tentýž problém viz 4) - u ocelového plotu SOŠ. 6) Tvoří se neústale skládky - odpočívadlo na ulici na Alaejích a u konterjnéru na třízeny odpad na stanovišti. 7) Na okraji lesa u stanoviště SOŠ byla navezena velká hromada větvi z jehličňanů a k ní začali občané vozit odpad ze zahrad, takže není na to hezky pohled ze zastávky. Děkuji a pokud to půjde, prosím o vyřešení.
19.7.2017 20:33

Ikona - Vyřízeno

Stínění osvětlení

Veřejné osvětlení u schodiště spojující ul. Krátká a Palackého je zastíněno stromy, takže za tmy se jde nepříjemně, a ve spodní části tráva a ostružiní zasahují do schodiště
18.7.2017 20:52

Ikona - V řešení

Stav: Před

Padající větve

Dobrý den Chci upozornit na často padající větve ze stromů-topolů, které přímo ohrožují majetek a zdraví občanů, kteří v dané lokalitě bydlí a rovněž naších zaměstnanců a zákazníků. Prosím o co nejrychlejší vyřešení této situace. Foto zasílám v příloze. Děkuji S pozdravem Marian Blažko-jednatel MBTerm-krby s.r.o.
13.7.2017 11:05

Ikona - Vyřízeno

Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad.

Chtěla bych poprosit o odklizení nepořádku u kontejnerů na tříděný odpad v Třinci Konské na rozcestí u nástěnky.Je to ve směru k základní škole Osůvky. Neustále každý týden tam NĚKDO vozí různé odpadky a dělá naší části Třince jenom ostudu. My všichni z Konské třídíme odpady a vozíme do sběrného dvora. Nebylo by možné dát tam na sloup fotopast. Už jsme z toho nepořádku všichni naštvaní. Musíme moc pochválit popeláře, kteří co můžou uklidí, ale za dva dny je to tam zase.
11.7.2017 10:05

Stránka:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku