Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Vážení spoluobčané, mezi naše priority patří i zajištění čistoty a pořádku v celém našem městě.
Některé lokality jsou v řádném stavu, jiné v horším, a někde i přes vynaložené úsilí a finanční prostředky není stav dobrý.
Pro rychlejší a efektivnější vyřešení závady nebo nedostatku v oblasti čistoty a pořádku nás můžete o daném problému informovat prostřednictvím webového formuláře.

Mgr. Ladislav Chromec - Inspektor (tel: 558 306 185, eMail: poradek@trinecko.cz)Hledat text  Stav hlášení  Druh  
Období


Nalezeno: 584 záznamů. Zobrazeno: 21 - 40    Stránka:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...

Ikona - Vyřízeno

Stav: Po

Polámaný strom

Po čtvrteční větrné bouři došlo k polámaní části stromu na sídlišti Sosna, za domem 377, ul. Sosnová, v těsném kontaktu s plotem domova důchodců. Momentálně část stromu leží přes lavičku, takže není k ní přístup.
5.8.2017 10:05

Ikona - Vyřízeno

Veřejné osvětlení

U veřejného osvětlení je uvolněný kryt. Je to mezi ulicí Čapkovou a Alešovou, hned první směrem od ul. Komenského.
2.8.2017 07:46

Ikona - Vyřízeno

Přerostlý živý plot kolem rybníku Kanaďanka

Kolem rybníku za zábradlím je přerostlý živý plot bránicí krásnému výhledu na vodní plochu.
25.7.2017 07:10

Ikona - V řešení

Stav: Před

Chodník a park mezi ulicemi Lesní a Tyršova

Dobrý den, chtěla bych poprosit o řešení dlouhodobého problému v místech mezi ulicemi Lesní a Tyršova. Mezi přerostlými keři podél chodníku se zdržuji a pak přespávají především bezdomovci a jiná individua. Tento prostor je plný nepořádku (hlavně krabic, plastu a lahví z alkoholu, rovněž hader a papírů, ...) a zároveň se stává pro kolemjdoucí nebezpečným, především v nočních hodinách, jelikož průchod chodníkem je ve stínu krajních osvětlení. Děkuji.
22.7.2017 12:46

Ikona - Vyřízeno

Třinec - Kanada

Dobrý den, pár postřehů z Kanady: 1) U plotů mateřské školy vedle firmy CONTHI THERM je vyhozena pohovka. 2) Na stanovišti SOŠ je hluboká díra v asfaltu - zakrytá prknama. Nebezpečí úrazu, hlavně v noci. 3) Ulice Haldová, na trávniku vyhozena stará pračka. 4) Strom na ulici Na samotách - padají velké větve, jedna leží u parku SOŠ ( několikrát neúspěšně řešeno telefonicky s odborem životního prostředí MÚ) - hrozí nebezpečí úrazu. 5) Na ulici Černé tentýž problém viz 4) - u ocelového plotu SOŠ. 6) Tvoří se neústale skládky - odpočívadlo na ulici na Alaejích a u konterjnéru na třízeny odpad na stanovišti. 7) Na okraji lesa u stanoviště SOŠ byla navezena velká hromada větvi z jehličňanů a k ní začali občané vozit odpad ze zahrad, takže není na to hezky pohled ze zastávky. Děkuji a pokud to půjde, prosím o vyřešení.
19.7.2017 20:33

Ikona - Vyřízeno

Stínění osvětlení

Veřejné osvětlení u schodiště spojující ul. Krátká a Palackého je zastíněno stromy, takže za tmy se jde nepříjemně, a ve spodní části tráva a ostružiní zasahují do schodiště
18.7.2017 20:52

Ikona - V řešení

Stav: Před

Padající větve

Dobrý den Chci upozornit na často padající větve ze stromů-topolů, které přímo ohrožují majetek a zdraví občanů, kteří v dané lokalitě bydlí a rovněž naších zaměstnanců a zákazníků. Prosím o co nejrychlejší vyřešení této situace. Foto zasílám v příloze. Děkuji S pozdravem Marian Blažko-jednatel MBTerm-krby s.r.o.
13.7.2017 11:05

Ikona - Vyřízeno

Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad.

Chtěla bych poprosit o odklizení nepořádku u kontejnerů na tříděný odpad v Třinci Konské na rozcestí u nástěnky.Je to ve směru k základní škole Osůvky. Neustále každý týden tam NĚKDO vozí různé odpadky a dělá naší části Třince jenom ostudu. My všichni z Konské třídíme odpady a vozíme do sběrného dvora. Nebylo by možné dát tam na sloup fotopast. Už jsme z toho nepořádku všichni naštvaní. Musíme moc pochválit popeláře, kteří co můžou uklidí, ale za dva dny je to tam zase.
11.7.2017 10:05

Ikona - V řešení

Stav: Před

Poničená cesta

Po víkendových přívalových deštích byla poničená obecná cesta. Prosíme o opravu
9.7.2017 18:10

Ikona - Vyřízeno

Nepořádek za LIDLEM

Na garážovišti za Lídlem je nepořádek kolem plotu a sběrných nádob.
3.7.2017 10:55

Ikona - Vyřízeno

Serpentýna pro chodce

Serpentýna pro chodce od řeky Olše směrem na ,,Starou Sosnu" ul. Topolová je hodně využívána pěšími, kteří se chtějí projít se psem k řece,. či na procházky je v havarijním stavu. Žádáme nápravu!!!
1.7.2017 18:04

Ikona - Vyřízeno

Pískoviště a atrakce pro děti na Sosně

Pískoviště jsou zarostlá travou na ulici Sosnové naproti domu 195-196,Topolové za domem 404-405. Prosím o výměnu písku a úpravu keřů, ať do nich nepadá tolik listí. Kolotoč i atrakce pro děti ve velmi špatném stavu - nutná výměna nebo oprava na ul. Sosnové a celková úprava tohoto místa - chodníku, lavičky i možné oplocení, ať tam nevenčí psy apod.
1.7.2017 17:56

Ikona - V řešení

V Lesoparku mosty

Dobrý den, chtěl bych upozornit na katastrofální nátěr zábradlí v lesoparku na mostech, bordel v potůčku (ani není viděl zbytky vody) a městská policie by se taky mohla víc procházet po nezpevněných chodnících.
28.6.2017 20:34

Ikona - Vyřízeno

Odpadky u protihlukové bariéry (u Penny Market, Jablunkovská ulice)

Prosím o zajištění posbírání odpadků kolem protihlukové bariéry (z obou stran) zejména u obchodu Penny na Jablunkovské ulici. Děkuji.
27.6.2017 07:25

Ikona - Vyřízeno

Stroma na Sosně

Dobrý den, mezi domem Sosnová 381 a Domovem důchodců rostou blízko sebe dva husté vysoké javory, které zakrývají osvětlení, nepropouští vzduch (velké vlhko,tma v jinak slunných bytech). Nelze větrat (pyl,suché listí,květy,nálety ptáků). Tyto stromy slouží ptákům jako \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"mezipřistání\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", aby si mohli dělat nová hnízda ve fasádách domů č.381 a 382 nebo přímo ve ventilacích bytů ( např. 381/10). Ptáci zde bydlící svým pronikavým křikem budí obyvatele již ve 3:30h ráno. Jsou slyšet i přes zavřená okna. tyto stromy při mírném větru způsobují hluk a pocit, že stále prší, a zcela zakrývaní výhled na okolí. Jelikož v blízkém okolí je vysokých stromů dostatek, prosíme tyto dva stromy odstranit, děkujeme za pochopení.
20.6.2017 15:00

Ikona - Vyřízeno

Přerostlé keře na Sosně

Dobrý den, mezi domy Sosnová 380 - 382 a Domovem důchodců je pás keřů. Je třeba provést jejich ořez jak na výšku, tak i šířku, aby větve nezasahovaly do prostoru sušáků na prádlo nebo chodníku. Také odstranit různé náletové dřeviny, natřít zábradlí. Prostě upravit, Děkuji
20.6.2017 14:57

Ikona - Vyřízeno

Suchý strom

Dobrý den, na Sosně u pošty při vjezdu na parkoviště je suchá borovice. Rovněž je třeba provést ořez větví nad chodníkem, který je v zimním období, při dešti a po dešti nepoužitelný, lidé chodí po silnici. Děkuji
20.6.2017 14:54

Ikona - Vyřízeno

Poděkování

Tentokrát chci poděkovat za parčík u hvězdárny. Moc dobrý nápad.
20.6.2017 09:07

Ikona - Vyřízeno

Živé ploty na nám. Svobody

Kolem parkoviště a přechodů pro chodce na nám. Svobody u Komerční banky jsou značně přerostlé živé ploty, které brání ve výhledu řidičům při výjezdu, ale jsou i velmi nebezpečné na přechodech pro chodce. Děti za nimi není vidět a zvlášť nebezpečný je přechod na výjezdu z nám. Svobody na ulici Kpt. Nálepky. Myslím, že nejlepší by bylo tento živý plot zrušit.
15.6.2017 08:29

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Přerostlá zeleň

Dobrý den. Prosím o ostříhání keřů, které zasahují do chodníku před domem Sosnová 364. Děkuji.
14.6.2017 20:22

Stránka:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku