Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Vážení spoluobčané, mezi naše priority patří i zajištění čistoty a pořádku v celém našem městě.
Některé lokality jsou v řádném stavu, jiné v horším, a někde i přes vynaložené úsilí a finanční prostředky není stav dobrý.
Pro rychlejší a efektivnější vyřešení závady nebo nedostatku v oblasti čistoty a pořádku nás můžete o daném problému informovat prostřednictvím webového formuláře.

Mgr. Ladislav Chromec - Inspektor (tel: 558 306 185, eMail: poradek@trinecko.cz)Hledat text  Stav hlášení  Druh  
Období


Nalezeno: 596 záznamů. Zobrazeno: 81 - 100    Stránka:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...

Ikona - Vyřízeno

Řeka Olza

Podél břehů řeky Olzy (část Lyžbice) se na obou stranách nachází odpadky (i starý kočárek). Prosím podle možností o postupné posbírání. Děkuji.
3.4.2017 12:10

Ikona - Vyřízeno

Podloubí na nám. T. G. Masaryka

Prosím o umytí dlažby pod podloubím na nám. T. G. Masaryka v Lyžbicích. Nevím, zda se vůbec čistí. Děkuji.
28.3.2017 07:19

Ikona - Vyřízeno

Odstavená Mazda na Kpt. Nálepky

Na ulici Kpt. Nálepky, před domem č.p. 864 stojí už asi rok zjevně nepojízdná Mazda 5T93739 s propadlou STK. Přední SPZ nemá. Pneu bez vzduchu. Na ulici Kpt. Nálepky je neustále problém s parkovacími místy.
23.3.2017 20:32

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Odstranění pilířů po popílkovém potrubí v D. Líštné

Odstranění pilířů po popílkovém potrubí, které vedlo na kaliště pod Jahodnou. Tyto betóny již hodně let hyzdí krajinu v Lištné
20.3.2017 16:48

Ikona - V řešení

Stav: Před

Nepořádek D. Líštná - černá skládka

Byl prováděň prozes křovin při hlavní silnici na hraviční přechod, u zastávky Dolní Lištná, Na kopci. Jedná se o lesní cestu mezi Lištnou a Borkem. Po průžezu tam zůstaly hromady nepořádku, bohužel, tato lokalita byla velmi dlouho používaná jako skládka
20.3.2017 16:45

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Stav: Před

Stav: Před

Úklid nepořádku D.Líštná

Úklid nepořádku kolem spojnice mezi zastávkou Dolní Lištná, Pod Borkem a fotbalovým stadiónem na Borku. Vyřešení problém s bezdomovci pod mostem.
20.3.2017 16:29

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Stav: Po

Nebory - Dušinec

Neudržování čistoty a pořádku na silnici, která byla vybudována podél obchvatu v Neborech - Na Dušinci. Cesta vedoucí pod nově vybudovaným mostem a podél obchvatu je plná bahna. Ani jednou tady neprojel čístící vůz!!!! Přitom běžně a nonstop jeden jezdí v Oldřichovicích. v Neborech se na čistotu silnice kašle!!! Dále hlásíme nové výtluky, které způsobují těžké stroje. Dále, nebezpečí průchodu pro pěší přes staveniště. Byl slíben bezpečný průchod na autobusovou zastávku Na Dušinci. Každý den zde prochází děti, starší občané, kterým není umožněn bezpečný průchod. Žádná přechodová lávka zde není vybudováná, běžně jsme nuceni doslova lézt přes příkopy. Po odpolední směně návrat domů nebezpečný, místo není nijak osvětlené, nachází se zde betonové panely, neoznačené kulatiny, opět hrozí nebezpečí úrazu. Nemluvě o tom, že maminky s kočárkem zde nemají šanci bezpečného průchodu. Myslete i na okrajovou část města. Dochází k ohrožování na zdraví, škodám na majetku.
20.3.2017 09:52

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Nepořádek pod ústřednou

Dobrý den, pod bývalou tel. ústřednou, v kopečku směrem na Husovu je opět pořádný svinčík. S pozdravem
19.3.2017 11:58

Ikona - Vyřízeno

Odpadky v břehu podél Palckého ulice v Lyžbicích

Prosím o důkladné vyčištění břehu a protékajícího potůčku v Lyžbicích podél Palackého ulice od odpadků, zejména různých sáčků a plastových obalů a pokud možno o zavedení pravidelného úklidu na tomto místě. Bohužel, stále je některým lidem jedno, co a kde odhodí, myslím, že jsou to hlavně mladí lidé a děti, takže to je nedostatek (odpovědnost) i nás, rodičů. Děkuji.
1.3.2017 07:16

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Psí exrementy na pískovišti

Dobrý den, na Nám. T. G. Masaryka ve dvorku na pískovišti se nachází hned několik psích exkrementů. Sama jsem majitelem psa a toto bych tam nikdy nenechala i kdybych neměla sáček, tak bych se to snažila posbírat. Při představě, že si tam na jaře bude hrát mé dítě, je mi zle. Navíc po roztátí sněhu, když jdu po svém psovi uklidit exkrement šlápnu do dalších dvou. Toto mi normální nepřijde. Nevím, kde se mám s tímto problémem obrátit, snad se tady něčeho dopátrám a problém se vyřeší.
26.2.2017 17:59

Ikona - Vyřízeno

Nepořádek v parčíku na Kanadě před SOŠ

Dobrý den, rád bych Vás požádal o kontrolu a případně zajištění úklidu v horním parku u střední školy a okolí v Třinci na Kanadě, kde se nachází velké množství odhozených PET lahví, krabiček od cigaret, skleněných láhví a jiných nečistot, které tam neustále vznikají. V parku se pohybují malé děti, starší lidé a jiní občané a stav, který tam je, je žalostný! Totéž platí v celém okolí střední školy. V minulosti občas dochází k úklidu těchto míst, nicméně rychlost znečištění je podstatně vyšší než rychlost úklidu! Prosím o zvážení systému údržby těchto prostor. Děkuji a přeji hezký den, s pozdravem
21.2.2017 08:17

Ikona - Vyřízeno

Kamínky na chodnících

Dobrý den, nevím, kdo má tuto agendu na starost, ale zajímalo by mě, kdy se budou čistit chodníky? Předem děkuji za odpověď.
15.2.2017 17:04

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Opatření při překročení limitů znečištění vzdchu

Jaké konkrétní opatření dělá MěÚ Třinec pro zlepšení situace ve dnech, kdy jsou dlouhodobě překračovány limity znečištění vzduchů (omezení dopravy, veřejná doprava zdarma, omezení výroby u velkých znečišťovatelů, atd.)?
14.2.2017 05:46

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Stromy napadené jmelím

Na ulici Habrové / Sosna / jsou ohrožené vysoké stromy, na kterých je přemnožené jmelí - je možné tento problém řešit, děkuji.
12.2.2017 21:35

Ikona - Vyřízeno

Chodník,Konská-Baliny

Dobrý den Mám dotaz na chodník směr Konská-nádraží do Baliny průmyslová zona. Je to ten přes obloukový most na Balinách.Vím ,že jak hodně nasněžilo tak to bylo přehrnuté,ale teď jak je ledovka tak to tam není udržované už třetí den.Kde je kontrola Ostravské firmy a kolik jim platíte?Nevyjde to levněji z městského rozpočtu.Musí se platit cizí firma,která to neudržuje? Chtělo by to posypat drtí nebo solit. Děkuji
9.2.2017 17:06

Ikona - Vyřízeno

Chodník

Dobrý den. Prosím o zajištění zimní údržby chodníku na Sosně v celé jeho délce! Chodník je letos udržován pouze v úseku od schodiště po přechod pro chodce, ale lidé tento chodník využívají v celé jeho délce, když jdou od autobusu domů. Děkuji.
7.2.2017 06:47

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Nová cesta přes trávník a chodník

Již delší dobu si řidiči jedoucí od Hotelu Třinec po ulici Pod břehem zkracují cestu přes trávník a následně přejíždějí chodník. Jedná se o úsek cca 150 metrů. Viz foto.
1.2.2017 16:16

Ikona - V řešení

Tankodrom v Oldřichovicích

Žádám o zajištění urychlené opravy silnice v Oldřichovicích na pozemku ve vlastnictví města Třince (parc.:3395/11) v úseku od české školy směrem na Kamionku
25.1.2017 17:01

Ikona - Vyřízeno

Světelná tabule u nádraží Třinec

Na světelné tabuli odjezdů autobusů a vlaků před třineckým nádražím je již delší dobu špatně nastavený čas, tudíž i posunuté odjezdy autobusů a vlaků.
24.1.2017 02:58

Ikona - Vyřízeno

Led na cestě

Dobrý den, prosím o použití inertního materiálu na cestu u garáží v lokalitě u Křivce (konkrétně v zatáčce u popelnic). Aktuálně to v tomto místě vypadá spíše jako rychlobruslařská dráha. Děkuji
19.1.2017 07:26

Stránka:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku