Aktuality

Aktuality


Nábor do aktivit Klubu seniorů

Vážení klienti, od září otevíráme pro Vás v Klubu seniorů nové aktivity - počítačové kurzy pro začátečníky a angličtinu pro začátečníky.
Výuka počítačů bude probíhat na dvou místech - Husova 404, Třinec nebo Oldřichovice 783 (penzion). Výuka angličtiny pro začátečníky bude probíhat v penzionu Oldřichovice každé pondělí od 13:00 - 14:00 hod.

Hledáme také nové zájemce do Klubu karetních her, který jsme rozšířili o hry deskové. Scházíme se každé první pondělí v měsíci od 13:00 - 16:00 hod.

Pokud chcete protáhnout své tělo a procvičit každý sval, přihlaste se na cvičení na míčích. Cvičíme každý pátek od 09:00 - 10:00 hod. v Domě dětí a mládeže na ul. Bezručové.

Ať už se rozhodnete pro rozšíření svých jazykových nebo počítačových vědomostí nebo se rozhodnete protáhnout tělo či zahrát si karty a deskové hry, vždy se potkáte se vstřícností pracovníků a hlavně poznáte nové kamarády a přátelé.

Informační letáky a bližší informace naleznete v příloze.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku