Aktuality

Aktuality


Rozpis aktivit na březen 2017

V měsíci březnu zve Klub seniorů třinecké seniory a osoby se zdravotním postižením na tyto aktivity:

Bowlingový turnaj pod záštitou starostky
, který se uskuteční na bowlingu v hypermarketu Albert ve středu 08.03.2017 od 10:00 hodin.
Ve čtvrtek 16.03.2017 ve 13:30 hod. tu máme další přednášku Seniorgymnázia, tentokrát na téma
Internet zábavný i nebezpečný. Přijít si poslechnout přednášku doporučujeme všem, kteří pracují s počítačem a dostávají se do virtuálního světa.
Ve středu 22.03.2017 od 9:00 hod. se na přednášce
Černá kronika, ať se vás netýká setkáme s Policií České republiky. Mluvčí PČR nás přijde seznámitse zásadami, jak předcházet a čelit negativním jevům, abychom se nikdy nedostali do smutných statistik černé kroniky.
Čtvrtek 23.03.2017 od 13:00 hod. je věnován výtvarnému workshopu - Pedigové dekorace. Z pedigu spolu doslova vykouzlíme nádherné
a zároveň jednoduché ozdoby bytů, oken, zahrad apod.

Ti z vás, kteří jste se přihlásili na počítačový workshop - Tabulka v excelu, nezapomeňte, že 2. část workshopu se uskuteční ve čtvrtek 02.03.2017 od 13:00 hod. a kurz bude ukončen 3. částí následující čtvrtek 09.03.2017.

Zvlášť si vás dovolujeme upozornit, že od března nově otevíráme Klub stolního tenisu
. Stolní tenis si můžete přijít zahrát do prostor Kvalifikační a personální agentury, o.p.s., ul. Závodní 815, Třinec (u brány Koksovna, vchod vedle výrobny klíčů) a to každou středu od 8:00 - 12:00 hodin.

Z pravidelných aktivit upozorňujeme na Klub karetních a deskových her (scrabble).
Koná se každé pondělí od 13:30 hod. Máme pro vás připraveny různé deskové hry, které si dle svého přání vyberete a zahrajete. Také deskové hry scrabble se nemusíte bát. Hra není určena pouze těm, co ji již dokonale ovládají a sbírají body, ale právě i začátečníkům. Přijďte, budete seznámeni s pravidly hry a můžete rozvíjet své jazykové schopnosti a důvtip.

Bližší informace o výše uvedených akcích i o pravidelných aktivitách naleznete v příloze. 

Nechejte se zlákat pestrou nabídkou a určitě přijďte mezi nás.

 

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku