Aktuality

Aktuality


Rozpis aktivit na září 2017

S koncem prázdnin a nastupujícím novým školním rokem si vás, milí klienti, dovolujeme pozvat na následující zářijové aktivity:
Začínáme hned 1. září, kdy po revitalizaci venkovních prostor Klubu otevíráme zahradu velkým uvítáním spojeným s grilováním. Přijďte si prohlédnout novinky v naší zahradě, posedět v altánku, zahrát si kuželky nebo pétanque a k tomu si ugrilovat něco dobrého. Začínáme v 9:00 hod.
V pátek 8. září jedeme na výlet do Příbora a Kopřivnice. K dnešnímu dni máme stále ještě volná místa, zájemci, neváhejte a přijďte se přihlásit. Mohou se přihlásit i rodinní příslušníci a přátelé.
Ve čtvrtek 14. září od 13:00 hod. je pro vás připraven "Výtvarný workshop - PLSTĚNÍ". Přijďte si vyzkoušet tuto jednoduchou techniku, pomocí které si můžete dozdobit svoje tašky či oblečení nebo vyrobit osobité šperky.
Čtvrtek 21. září ve 13:30 hod. pokračují přednášky Seniorgymnázia. Tentokrát si na téma "Třídění odpadu" přijde s vámi popovídat Ing. David Rucki, vedoucí provozu svozu odpadu Nehlsen Třinec, s.r.o.
Od září si opět můžete zahrát stolní tenis. Jen připomínáme, Klub stolního tenisu se koná v prostorách Kvalifikační a personální agentury, o.p.s., ul. Závodní 815, Třinec (u brány do koksovny) a to od pondělí do pátku od 8:00 - 12:00 hod. Vstup je zpoplatněn ve výši 20 Kč na osobu. Platí se na místě, přezůvky s sebou.

Bližší informace k uvedeným nabídkám a rozpis aktivit na září 2017 naleznete v příloze.

Informace o nových aktivitách, které bychom rádi realizovali od podzimu 2017, naleznete v odkaze ze 16.08.2017 "Nabídka aktivit  pro stávající i nové členy" zde v aktualitách.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku