Aktuality

Aktuality


Rozpis aktivit na říjen 2017

Vážení klienti, na podzimní čas jsme pro vás připravili následující vybrané akce, na které vás tímto srdečně zveme.

Bowlingový turnaj - středa 04.10.2017 - od 10:00 hodin si přijďte jako každoročně zahrát bowling. Hrajeme na bowlingu v hypermarketu Albert.

Kurz trénování paměti.
Kurz se skládá ze 6. lekcí. První lekce proběhne v úterý 17.10.2017 od 12:30 hodin. Cílem trénování paměti je rozvíjet individuální schopnosti a možnosti každého účastníka, aby si uvědomil, co dokáže za použití správných nástrojů a technik, a jak získané dovednosti uplatnit pro zvýšení kvality a bezpečnosti každodenního života. Kurz probíhá v přátelské a tvořivé atmosféře. Zajistěte si své místo včas, kapacita míst je omezena.

Seniorgymnázium - Minikurzík Braillova písma a informativní přednáška o Tísňové péči – Anděl strážný – čtvrtek 19.10.2017 – od 13:00 hodin přijďte načerpat informace o Tísňové péči – Anděl strážný. Od 13:30 hodin máte jedinečnou možnost seznámit se s Braillovým písmem. Třinečtí zástupci organizace SONS, z.s. si pro přednášku Seniorgymnázia připravili minikurzík Braillova písma pro nevidomé a slabozraké.

Výtvarný workshop - Gelové svíčky - čtvrtek 26.10.2017 - od 13:00 hodin si společně vyrobíme originální svíčky. S sebou si vezměte různé menší skleněné nádobky a ozdobný materiál, který budete chtít zalít gelem. Ostatní materiál bude pro vás připravený. Kapacita je omezena, přihlaste se včas.

Taktéž připomínáme plavání zdarma pro klienty KS - krytý bazén STaRS - úterý 03.10.2017 (první úterý v měsíci) od 13:00 hodin.


Rozpis aktivit Klubu seniorů v říjnu 2017 spolu s informačními letáky, na kterých získáte bližší informace k výše uvedeným akcím, naleznete v příloze.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku