Aktuality

Aktuality


Klienti KS na exkurzi ve firmě DONGWON CZ, s.r.o.

Při příležitosti slavnostního ukončení prvního ročníku přednášek konaných v rámci Seniorgymnázia a při slavnostním předávání sponzorského daru firmy DONGWON CZ, s.r.o., obdrželi klienti Klubu seniorů Třinec výše jmenovanou společností pozvání na exkurzi. Třinecká pobočka firmy se nachází na Balinách. Jejich činnost spočívá ve výrobě komponentů  pro automobily značky Hyundai a Kia.

Exkurze se konala v pátek 14. března 2014. Po milém přivítání zástupci společnosti a úvodním představení společnosti si mohli senioři prohlédnout prostory a zázemí firmy – od výrobní haly, skladu až po zázemí pro občerstvení a odpočinek. Lidé ve výrobním provozu u svých strojů byli usměvaví a práce jim šla pěkně od ruky. Ve vzduchu bylo možno vnímat příjemnou pozitivní atmosféru, což svědčí o tom, že firma umí svým zaměstnancům dát ještě něco navíc - ocenit jejich těžkou práci a vážit si jich. V dnešním tržním hospodářství je tento přístup zaměstnavatele spíše výjimkou.

Klienti našeho Klubu seniorů Třinec prožili ve firmě mnoho příjemných a překvapujících zážitků, za to patří vedení společnosti DONGWON CZ, s.r.o., poděkování.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku