Odbor sociálních věcí

Odbor sociálních věcí


Odbor sociálních věcí se člení na oddělení rozvoje sociálních služeb, oddělení sociální pomoci a oddělení sociálně-právní ochrany dětí. Informace o činnosti jednotlivých oddělení odboru sociálních věcí včetně kontaktů na jednotlivé pracovníky odboru najdete v nabídkovém menu vpravo. Pro komunikaci lze také využít e-mail: osv@trinecko.cz.


Kontakt na vedoucí odboru sociálních věcí

Ikona vedoucí odboru Mgr. Ellen Raszková - Vedoucí odboru sociálních věcí
Kancelář: 348 Zobrazit polohu kanceláře na mapě budovy Telefon: 558306335 E-mail: ellen.raszkova-a v kolečku-trinecko.cz
  • koordinace práce 3 oddělení odboru sociálních věcí: (odd. sociální pomoci, odd. sociálně-právní ochrany dětí, odd. rozvoje sociálních služeb)
  • agenda zřizovatele příspěvkových organizací v sociální oblasti vč. metodického vedení
  • manažerka střednědobého plánování rozvoje sociálních služeb
  • poradenská a konzultační činnost v sociální oblasti

Informace pro studenty a stážisty

Odbor sociálních věcí přijímá na praxi studenty a stážisty, kteří studují obory v sociální oblasti (VŠ, VOŠ). V případě zájmu o praxi vyplňte Dotazník pro zájemce o praxi a zašlete jej vedoucí odboru sociálních věcí, Mgr. Ellen Raszkové (kontakt výše), a dále pracovnici odpovědné za praxe, Mgr. Janě Klusové. Na těchto kontaktech Vám také budou poskytnuty další informace týkající se praxí a stáží.

PhDr. Jana Klusová - odbor sociálních věcí, oddělení rozvoje sociálních služeb
Kancelář: 351 Zobrazit polohu kanceláře na mapě budovy Telefon: 558306357 E-mail: janka.klusova-a v kolečku-trinecko.cz

Upozorňujeme, že na umožnění praxe není právní nárok a závisí to na provozních a personálních možnostech odboru sociálních věcí. Pro velký zájem je doporučeno žádat o zajištění praxe v dostatečném předstihu a mít připraveny podklady pro uzavření smlouvy.


Každý praktikant a stážista je povinen na konci své praxe vyplnit Dotazník o proběhlé praxi .

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku