Odkazy


Advokátní kancelář
Advokátní kancelář je schopna poskytnout generální praxi, což znamená, že okruh právních věcí, které jsou předmětem právního zastoupení není nijak omezen. Přesto se dá konstatovat, že převládajícími okruhy práva, na které se poskytování právních služeb vztahuje jsou zejména právo občanské, právo trestní, právo obchodní, směnečné právo, rodinné právo, pracovní právo, správní právo a právo obecních samospráv.
http://www.akbocek.cz

Adali pujčovna lešení a párty vybavení
pujčovna lešení montáž - demontáž, pujčovna párty stanu a párty vybavení tel 736 680 926 adali@volny.cz
http://www.adali.cz

Administrativní a technický správce staveb - Ing. Ivo Kaleta
Inženýrská stavební činnost - administrativní záležitosti stavby - zajištění projektové dokumentace stavby, stavebního povolení, cenové kalkulace, výběr stavební firmy, předání a převzetí staveniště, kontrola fakturace dle cenové kalkulace, poradenství. Tel: 558 997 296, mobil 732 852 937
Třinec, Dukelská 692

Administrativní práce, účetnictví, řešení insolvencí, bankovnictví, pojišťovnictví
Nabízím zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd, daňové odklady, daňové optimalizace, zastupování na úřadech.Poradenství v pojišťvonictví , bankovnictví- hypotéky.Řešení insolvencí.Dojíždění za klientem není problém. tel.kontakt: 773 966 966 e-mail:g.vasinova@volny.cz
http://georgia-vasinova.katalog-ucetnich.cz/

Aikido dojo Třinec
Oficiální stránky ADT (Aikidó dódžó Třinec). Aikidó - japonské sebeobranné bojové umění. Jeho cílem je harmonicky rozvíjet tělesnou i duchovní stránku osobnosti. Hódžó - část staré školy meče KASHIMA SHINDEN JIKI SHINKAGERYU. Genkikai jóga - je jednoduché cvičení obnovující toky energie v těle a mysli. Obsahuje prvky zdravotního systému Nishi, Seitai. Je velkým přínosem pro dlouhodobé fyzické i duševní zdraví.
http://www.aikido-trinec.cz/

AirJobs - vyhledávač pracovních míst
AirJobs - vyhledávač pracovních míst
https://www.airjobs.cz/

Aktuální nabídka práce - Frýdek-Místek a okolí
Portál obsahuje přes 30 000 nabídek práce a je napojen na Zivotopisy.cz, což je největší databáze životopisů v ČR, kde si lidé mohou bezplatně vytvořit a publikovat životopis.Na portálu je možnost filtrace nabídek a využití \
http://www.easy-prace.cz/frydek-mistek

ALION CZ s.r.o. Koupelny - Voda - Topení - Plyn
Firma nabízí široký sortiment pro vybavení koupelny, instalatérský materiál,provádí instalace vody,topení,plynu,včetně zajištění komplexních služeb na klíč.
http://www.alioncz.cz

Allianz pojišťovna – Miroslav Kostka
POJIŠTĚNÍ - ŽIVOTNÍ - MAJETKU - VOZIDEL - PODNIKATELŮ - PRŮMYSLU HYPOTÉKY - STAVEBNÍ SPOŘENÍ
http://www.miroslavkostka.cz

Amatérský cyklistický klub Třinec
Klub pořádající dětské cyklistické závody.Od roku 2008 pouze Vendryňský Kotár a cykloturistickou akci za východem slunce na Javorový.Klub lidí a přízivců zaměřujících se nejen na cyklistiku,turistiku a pobyt v přírodě v jeho různých formách.
http://www.acktrinec.cz

Anhydritové lité podlahy
STAPRA Group s.r.o. - Pokládáme anhydritové lité podlahy. Anhydritové potěry jsou vhodné pro rodinné domky, byty, administrativní budovy a průmyslové stavby. Díky svým vlastnostem jsou pak zvláště vhodné pro podlahové topení. Služby poskytujeme po celém území České republiky. Více informací na našich stránkách.
http://www.stapra.cz/lite-podlahy/

ANIMALIA - e-shop - krmiva a chovatelské potřeby
ANIMALIA - e-shop nabízí široký sortiment krmiv a chovatelských potřeb pro psy, kočky, ptáky, a hlodavce. V sortimentu pro psy naleznete vysoce hodnocená krmiva nezávislými recenzenty zn. ArdenGrange, Artemis, FirstMate a Belcando. Doprava zboží až domů ZDARMA. Dále nabízíme poradenství v oblasti výživy psů a koček.
http://www.animalia.cz/

Apoštolská církev v Třinci
Program, nahrávky bohoslužeb a informace o Apoštoslké církvi v Třinci.
http://www.actrinec.cz

aprace.cz - zaostřeno na absolventy
Pracovní portál určený absolventům středních a vysokých škol. Práce a zaměstnání, brigády, trainee programy, praxe - vše pro absolventy.
http://www.aprace.cz

AŠS VOVA - PROFESNÍ ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ
Akreditované středisko, poskytující pravidelné a vstupní profesní školení řidičů, řidičů referentů a poradenství v dopravě a logistice.
http://www.facebook.com/vovaskoleniridicu

Autoservis Kujawa
servisní prohlídky, mechanické práce, motorářské práce, servis klimatizací, příprava na STK, provedení EK+STK, diagnostika řídících jednotek VW group
http://www.autoservis-kujawa.cz

AZ - account, spol. s r.o. - účetní a daňová společnost z Bystřice nad Olší, sídlící v budově pošty v centru obce.
Firma působící v regionu od roku 1999, se zkušenostmi od počátku 90. let, v oblasti kompletního vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd. V rámci těchto činností jsou v maximální míře využívána elektronická zpracování a podání všeho druhu. Umožňujeme klientům náhled a správu svých dat na serveru 24 hodin denně. Kontaktovat nás lze na adrese 739 95 Bystřice 324, e-mailu: info@az-account.cz a telefonu 558 341 103.
http://www.az-account.cz

B. Braun Avitum - nefrologická ambulance a dialyzační středisko
Dialyzační středisko a nefrologická ambulance poskytují péči potřebným pacientům s onemocněním nebo selháním ledvin již od roku 1992. Dialyzační středisko se nachází v prostorách Nemocnice Podlesí, je součástí celosvětově působící sítě dialyzačních středisek B. Braun Avitum. Jen v České republice provozujeme 13 dialyzační středisek. Kromě léčby nemocných s onemocněním ledvin poskytujeme léčbu náhradou funkce ledvin - peritoneální dialýzu a hemodialýzu, připravujeme k transplantaci ledviny.
http://www.bbraun-avitum.cz/index.cfm?9A1CD7592A5AE6266A449EF1FC8D6CF3

Basketbalový klub Třinec

http://www.merca.cz/basket.htm

baskytara
tento web je zaměřen na baskytary
http://baskytara.zszatopkovych.eu

Beskydská škola létání - Javorový vrch
Tandemové lety, kurzy paraglidingu a motorového paraglidingu, prodej vybavení pro paragliding a motorový paragliding, zajištění firemních akcí, průvodcování,výlety do zahraničí, poradenství.
http://www.chciletat.cz

Beskydský golfový klub
Informace o dění v Beskydském golfovém klubu.
http://www.beskydgolf.cz

Beskydy.cz
Projekt o svérázném regionu. Najdete zde informace o turistické oblasti od kraje pod Lysou horou po Valašsko a také o CHKO Beskydy. Nabízí ubytování (- možnost Last minute, Výhodné nabídky, rezervace), počasí na horách, aktuální provoz v lyžařských areálech, kalendář akcí, zajímavosti, aktuality... Jistě Vás zláká do Beskyd.
http://www.beskydy.cz

BOSCH - PROTOOL - NAREX - SKIL - FERM - Prodej a půjčovna nářadí
Železářství Bobošík, Komenského 390 / pod laubama/ Třinec - Lyžbice, Vše od šroubku až po lokomotívu pro váš byt či dům !
http://bobosik.cz

Bunkr, o. s.
Občanské sdružení Bunkr-klub mladých bylo založeno jednotlivci a mládežnickými organizacemi v lednu 2003. K 1.červnu 2007 došlo ke změně názvu občanského sdružení na: Bunkr, o. s. a změně sídla sdružení na: Lidická 541, 739 61 Třinec. Posláním je nabízet sociální služby mladým lidem z Třince a okolí, příznivě ovlivňovat jejich způsob trávení volného času a preventivně působit v problematice užívání drog a dalších patologických jevů ve společnosti. Bunkr, o. s. provozuje nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (NZDM) Kluby Bunkr a Bunkřík. Toto NZDM nabízí sociální služby - prostor pro trávení volného času, volnočasové, výchovné aktivity a základní poradenství. Další aktivity jsou: Hudební zkušebna, Streetwork, Studentský tým, Prožitkové programy pro třídy ZŠ, Evropská dobrovolná služba, Exchange - výměny mládeže, vzdělávání pro pedagogické pracovníky.
http://www.bunkr.cz

Country Zpravodaj AHOJ
Country Zpravodaj AHOJ - kalendář akcí, informace a články hlavně o folk a country hudbě, pobytu v přírodě, soutěžích a aktivitách pro volný čas, a to nejen z regionu Třinecka.
http://country-ahoj.cz

Čističky odpadních vod
bezobsluhové čističky odpadních vod-vhodné k rodinným domkům jak i k chatám-bez nároku na jakoukoli el.energii
http://www.aquapura.silesnet.cz

Dárky a dekorační zboží - miniobchod.cz
Dárky, hrnky se jmény, věšáky na klíče, keramika, bižuterie, něco na stěnu a mnoho jiného. Pro zákazníky z Třince platí osobní odběr jakéhokoliv zboží bez poplatků jako je poštovné a balné po telefonické domluvě. Přivezeme až k Vám domů.
http://miniobchod.cz

denní menu restaurací z Třince
přehled denního menu restaurací z Třince a okolí
http://www.lunchtime.cz/denni-menu/trinec/

Elektronické zabezpečení objektů
alarmy, kamerové systémy a podobné elektro aplikace. Třinec, Jablunkov a okolí. ( EZS, CCTV, ELEKTRO )
http://www.hlidej.com

FK FOTBAL TŘINEC
Oficiální stránky fotbalového klubu FK Fotbal Třinec. Klub s více než devadesátiletou historií působí ve druhé nejvyšší soutěži na území České republiky.
http://www.fotbaltrinec.cz

Florbalový klub SK FBC Třinec
Informace o extraligovém týmu SK FBC Třinec a nejen o něm. Info o zápasech, rozhovory s hráči a pozvánky na zápasy třineckého klubu v nejrychleji rozvíjejícím se sportu u nás.
http://www.skfbctrinec.cz/

FOKUS optik a.s.
Prodej slunečních a dioptrických brýlí, kontaktních čoček a dalekohledů značek Gucci, Bvlgari, Dior, Prada, Hugo Boss.
Pobočka Třinec (http://www.fokusoptik.cz/pobocky/moravskoslezsky-kraj/trinec-kopernikova-1156/)
http://eshop.fokusoptik.cz/

fotogalerie amatérských fotografů z Třinecka
Fotky z Třince a okolí, ale také Třineckých krajanů dobývajících svět.
http://www.fotomen.net/

Fotoslužby Džupin
Reportáže ze svateb, kulturních akcí... Fotografie pro knihy, kalendáře... Ateliérová fotografie - portréty, móda...
http://www.dzupin.com

Fotoslužby, velkoformátový tisk fotografie, papíry pro fototisk - Marcel Kunz
Tisk velkoplošné fotografie do šířky role 914 cm, tisk menších formátu do A3+, velký výběr speciálních materiálu pro tisk fotografie, samolepicí etikety pro běžný i fototisk, pro stálé zákazníky vytvořeni tiskových ICC profilů a poradenství tykajíci se tisku zdarma, papíry, vizitky a diplomy s předtištěnými motivy, fotografování akcí, spotřební materiál pro tiskárny a kopírky (tonery) info@fotoobzor.eu
http://www.fotoobzor.cz

Futsalový oddíl
náhled do zákulisí futsalového oddílu, který v současné době hraje druhou nejvyšší ligu
http://www.skplikop.cz

Galerie Šíp
Spolupráce a realizace výstav Vl. Komárka, Dáši Lasotové, Karla Lepíka, Martina Kuchaře, Jarky Rybové, Bronislava Liberdy, Romana Borečka a jiných...
http://kpvutrinec.webnode.cz

Hasicí přístroje
Servis hasicích přístrojů a požárních hydrantu.
http://www.hastech3nec.cz

HC Oceláři Třinec
Wikipedie - vlastní tvorba (nick Zoner57)
http://cs.wikipedia.org/wiki/HC_Ocel%C3%A1%C5%99i_T%C5%99inec

HC Oceláři Třinec - mladý hokej
Stránky mladých třineckých hokejistů.
http://mladyhokej.trinec.cz

HEGAs, s.r.o., projektování a realizace zakázek
Nabízíme zpracování energetických auditů, studií, projektů a samotné realizace zakázek v oblasti vytápění objektů (plynoinstalace, tepelná čerpadla, kotelny na biomasu, podlahové vytápění, vytápění hal a průmyslových objektů, předávací stanice), v oblasti zdravoinstalace a kanalizace a v oblasti větrání a klimatizace. Zracováváme projekty a realizujeme zakázky v rámci programu ZELENÁ ÚSPORÁM
http://www.hegas.cz

Chovatelská stanice sibiřských koček
Zveme Vás k návštěvě našich stránek věnovaných krásným polodlouhostrstým kočkám. Najdete zde informace o kočkách, širokou fotogalerii a seznámíte se s námi a našimi kočičkami.
http://www.declaire.cz

CHOVATELSKÁ STANICE TROMBIK - YORKSHIRE TERRIER
Zveme Vás k návštěvě našich stránek věnovaných krásným dlouhosrstým Yorkshire Terrierů. Najdete zde informace o Yorkshírech a Chovatelských stanicích, širokou foto galerii a seznámíte se s námi a našimi Yorky.
http://trombik.net.tvtrinec.cz/

Chytrý design - Vojtěch Molin
Vaše chytrá prezentace nejen na webu. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti tvorby webových stránek a grafického designu za atraktivní ceny.
http://www.chytrydesign.cz

informační portál o městě Třinec
Seznam firem, články, dotazy, inzerce , mapa města, fotogalerie a jiné
http://itrinec.cz

INTELEXON s.r.o. Inteligentní elektrické systémy
Provádíme elektroinstalace domů a bytů, zabezpečovací, požární, kamerové a přístupové systémy, komunikační instalace (internetové, televizní pozemní a satelitní). Návrh automatizačních a regulačních systémů, výroba a rekonstrukce rozvaděčů, projektová dokumentace, elektrorevize, údržba a servis.
http://www.intelexon.cz

IONA - regionální jazykové centrum
Široká nabídka jazykového vzdělávání, překlady a tlumočení (i úřední), kulturní cizojazyčné večery, zahraniční jazykové zkoušky
http://www.iona.cz

Javorový vrch
Ubytování, sjezdovky a vleky, lanovka, lyžařské kurzy, běžecké trasy, profesionální škola a půjčovna lyžování a snowboardingu, paragliding atd.
http://javorovy-vrch.cz

Javorovy.cz - Infoservis, paragliding, ubytování
Novinky z Javorového, reportáže, fotogalerie z akcí, počasí na Javorovém, webkamery, tandemové lety, kurzy létání, prodej paramateriálu Axis Para a Karpofly .
http://www.javorovy.cz

Jazykové a vzdělávací centrum Pygmalion
Výuka sedmi cizích jazyků - angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština, polština a čeština pro cizince. Překlady běžných textů, diplomů, vysvědčení, soudních a technických překladů, překlady www stránek, korektury rodilými mluvčími. Tlumočení a jazykové audity. Studijní zahraniční pobyty.
http://www.pygmalion.cz

Jezdecký Klub Agricoop - Třinec - Lyžbice - Kamionka
Jezdecký klub Agricoop na Kamionce. Zde můžeste získat informace o akcích pořádaných naší stáji, fotografie našich koníků, a další...
http://www.jk-agricoop.profitux.cz/

Jooble - vyhledávač zaměstnání v ČR
Jooble - jednoduchá stránka pro hledání práce v České republice. Hledá práci na všech známých pracovních portálech.
http://jooble.cz

Jordán, středisko pro osoby s duševním onemocněním
Středisko Slezské diakonie Jordán je střediskem pro osoby s duševním onemocněním. Mezi nabídku služeb střediska patří: individuální a skupinová terapie, sociální poradenství, arteterapeutická dílna, keramická dílna, duchovní péče. Všechny služby jsou poskytovány bezplatně. Kontakt: Telefon: 558 329 880, e-mail: jordan@slezskadiakonie.cz, adresa: Hraniční 280, Třinec - Kanada
http://www.slezskadiakonie.cz/

Kabelová televize Třinec, internet, hlasové služby po kabelu
Zabývá se dodávkou televizního a rozhlasového signálu prostřednictvím vlastní kabelové sítě.
http://www.tvtrinec.cz

Karpentná - stránky části Města Třinec
Informace o dění na Karpentné a v okolí.
http://karpentna.cz

Klubík třinec dětské zábavní centrum
Zveme Vás do nově otevřené dětské herny pro děti od 0 do 12 let, ro diče do kavárny s občerstvením. Pořádáme narozeninové oslavy a další akce pro děti. Najdete nás v Oldřichovicích v budově bývalé Tesly v 1.patře otevřeno máme každý den od 10 do 18 hodin.
http://www.klubiktrinec.cz

Knihovna Třinec
Stánky Městské knihovny s informacemi o službách a akcích obsahují rovněž webové služby, především on-line katalog knihovny s možností rezervace titulu.
http://www.knihovnatrinec.cz

Kovářství Koždoň
Kovářství ,podkovářství ,prodejna kovaných výrobků a polotovarů.Výroba plotů,brany,mříže,zábradlí,krbové doplňky,plastiky,svícny,kliky,zvonky,čísla,schránky opravy nářadí-motyčky sekáče atd.Navštivte kovárnu v Oldřichovicích 502 u Penzionu pro důchodce.Po-Pá od 8-16h nebo tel: 777 554 403 .
http://www.zakar.cz

Kovošrot Chlebek, s.r.o.
Výkup, zpracování a prodej barevných kovů, olověných autobaterií a železného šrotu.
http://www.kovosrot-chlebek.cz/

KPVU Třinec
Sdružení, snažící se mapovat tvorbu napříč generacemi tvůrců, jejich stylu vyjadřování a technikám v daných mantinelech jak ve své galerii, workshopech, přednáškách aj., a to i celorepublikově.
http://kpvutrinec.webnode.cz

Krby, kamna, krbové vložky - KrbyZajic.cz
Internetový prodej krbových vložek a kamen značek Kratki, Romotop, Invicta, Pacific Enerby, Regency, Hoxter, Uniflam, Laudel, Jotul, Seguin, Spartherm, Hajdu a dalších. Velký výběr kouřovodů, kolen, mřížek, obestaveb, biokrbů, stavebního materiálu a rozvodů vzduchu.
http://www.krbyzajic.cz

Krmivo-24.cz (pobočka Třinec-Oldřichovice)
Specializovaný prodejce chovatelských potřeb a krmiv pro psy, kočky, papoušky a hlodavce. Trvale udržujeme skladem více než 1500 druhů zboží k okamžité expedici, např. kvalitní krmiva značek Acana, Eukanuba, Royal Canin, Brit, Chicopee a další.
http://www.krmivo-24.cz

Kryolipolýza, radiofrekvence - efektivní tvarování těla.
Studio Bella Donna nabízí revoluční technologii, která zatočí s tuky jednou pro vždy!KONEČNĚ I V TŘINCI! Kryolipolýza Vás zbaví tukových polštářků bez bolesti a námahy! Kryoelektrofréza vyhladí vrásky, vypne pleť, vyčistí póry, zmírní pigmentové skvrny, zbaví celulitidy. Radiofrekvence zatočí s vráskami, povadlou kůží, celulitidou,zmírní vzhled strií a zbaví uloženého tuku. Nabízíme kompletní tvarování postavy a omlazení pleti, bez bolesti, bez jehel a cvičení:-). Výsledky jsou trvalé. Kde:Bella Donna, hotel Steel,11. patro, č.dv. 1112, nám. Svobody 527, 739 61 Třinec. tel. 775 255 655 email.: bl.2@seznam.cz Dotazy, objednávky na uvedeném tel. čísle, nebo na emailu.
http://www.belladonna.cz

Kuchyňské a interiérové studio, truhlářství
Kuchyně a interiéry na klíč, vestavěné skříně, dětské pokoje, obývací stěny. PC návrhy. Vlastní truhlářství. Český Těšín, Odboje 4. Tel: 558 711 183 nebo zdarma 800 33 11 41.
http://www.didamat.cz

Kulturní dům TRISIA, a.s.
TRISIA, a.s. již přes desetiletí zve do svých prostor všechny milovníky dobré zábavy, užitečných vědomostí a příjemně strávených chvil...
http://www.trisia.cz

Kvalifikační a personální agentura, o. p. s.
KaPA je nezisková společnost působící zejména v oblasti Třinecka a Jablunkovska. Zajišťuje poradenské a vzdělávací služby, zprostředkování zaměstnání a díky projektům EU nabízí řadu bezplatných služeb (např. také hlídání dětí během školního roku i o prázdninách). Firmám je určena široká škola specializovaných kurzů z oblasti soft skills. Dále společnost zajišťuje počítačové a jazykové kurzy, výuku ve zdravovědě vč. kurzů první pomoci a vzdělává také pracovníky sociálních služeb.
http://www.kapa-ops.cz

Kvalitní dřevostavby a tepelné izolace 3.tisíciletí
Chcete stavět v klidu a bydlet zdravě? Postavte s námi a zjistíte, že i stavění vysněného domu je příjemné a rychlé. S námi do 3 měsíců můžete spokojeně bydlet. Rovněž zateplujeme stávající objekty metodou nanášení zevnitř termoizolační stěrkou. Zateplení, odstranění plísní z místností, ale i vysoké úspory v průmyslu, provádíme nástřiky pecí a zařízení, kde jsou úniky tepla či chladu. Informace +420 777 945 195.
http://www.elewer.cz

LEPIDLA A TMELY
*LEPENÍ*ZAJIŠŤOVÁNÍ*UPEVŇOVÁNÍ*TĚSNĚNÍ A ZALÉVÁNÍ
http://profilepidla.cz

Levné ubytování na trase Třinec - Nošovice - Frýdek-Místek
Ubytovna v obci Střítež u Českého Těšína se nachází u silnice č. 68 na hlavním tahu mezi městy Třinec, Frýdek-Místek, Nošovice a Český Těšín. Ubytovat se můžete v jednolůžkových i vícelůžkových pokojích. Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro dělníky dojíždějící za prací, zaměstnance na služební cestě, nebo pro nenáročné turisty a lyžaře. Ceny již od 120 Kč / noc, mobil: +420 603 257 069.
http://ubytovani.cincala.cz

M&S Elektro Třinec
Oficiální stránky firmy M&S Elektro Třinec zabývající se elektromontáľemi, výrobou rozvaděčů, montáľemi systémů EZS a vąím, co se týká elektřiny
http://www.mselektro.trz.cz

Malování, nástřiky, zateplování....
Nabízím vymalování bytu či domu , nástřiky stěn, zateplení fasád , malování fasád, pokládání podlah, zednické práce, výměnu oken. Volejte : 603 854 651
http://firmy-cesko.cz/f14102-milan-plaskura--malirske-prace-horni-lomna-malirstvi-a-tapetarstvi/

Masérské studio Beata
Pokud hledáte úlevu od bolesti, relax nebo se chcete zbavit stresu, čtěte dál.V masérském studiu Beata si můžete vybrat z několika druhů masáží. Masáž klasická – zdravotní, relaxační,sportovní,aromamasáž , baňkování,reflexní masáž chodidel, masáže lymfatické, masáže dětí a masáže těhotných.
http://www.masaze-beata.cz

Masérské studio Zuzana 1.Máje 260 Třinec
Provádím masáže Klasické, Sportovní, Relaxační, Reflexní, Baňkování,Masáž lávovými kameny, Aromamasáž a jiné objednávky na čísle 603507628 Po dohodě přijedu i k Vám domů.
zuzanakunesova@centrum.cz

Mateřská škola Třinec-Slezská 778
Mateřská škola Třinec-Slezská 778 sdružuje 3 školky : Janáčkova,Štefánikova,Slezská a speciální třídu pro postižené děti.
http://www.msslezska.estranky.cz/

MBTerm-krby s.r.o. Velkoobchod s krby a příslušenstvím
Velkoobchodní prodej rozvodů vzduchotechniky a teplovzdušného vytápění,flexo potrubí,spiro potrubí,čtyřhranné potrubí vše vč. doplňků a tvarovek,krbové mřížky,komínové systémy,nerezové kouřovody,ocelové kouřovody,krbové vložky,krbová kamna,krbové obestavby,vysavače popela,krbové nářadí a další příslušenství,zakázková výroba-krbová dvířka.
http://www.mbterm-krby.cz

Města a obce
portál pro všechna města a obce - Mojeměsto CZ
http://www.mojemesto.cz/

Městská florbalová liga
Tradiční třinecká celoroční florbalová soutěž.
http://mfl.cz

Městská policie Třinec
Info pro občany,prevence,rady i pomoc
http://www.mptrinec.cz/

Městské informační centrum Třinec
Kde se nacházíme?
V budově kina Kosmos, ul. Dukelská 689, Třinec - Lyžbice
Tel.: +420 774 340 334, e-mail: mic@knih-trinec.cz
Rádi Vám poskytneme informace o městě, regionu, úřadech, ubytování, dopravě, kultuře, sportu, turistice, stravování aj.
V nově vybudovaném MIC Vám budeme moci nabídnout také tyto služby: kopírování, prodej průvodců a map, předprodej vstupenek na kulturní a sportovní akce, internet aj.
Součástí našich www stránek je také databáze firem a institucí působících na území města Třince a v nejbližším okolí. Pokud byste rádi ZDARMA zviditelnili své podnikání také touhle cestou, neváhejte nás kontaktovat.
http://www.info-trinec.cz/

Mládež Třinec
Www stránky evangelické mládeže v Třinci. Najdete zde fotky z našich akcí a mnoho dalšího.
http://www.sceavtrinec.estranky.cz/

Morava24.cz - internetové noviny pro Severomoravský kraj
On-line zpravodajství, sport, kultura, finance, volná místa, reality, turistika, inzerce, zajímavosti, katalog firem, věda a technika.
http://www.morava24.cz

Music Club Bar-Rock-O
JSME NEJVÝCHODNĚJŠÍ A TAKY Z NEJVĚTŠÍCH KLUBŮ V ČESKÉ REPUBLICE A NACHÁZÍME SE NA POMEZÍ ČESKO-SLOVENSKO-POLSKO
http://www.barrocko.cz/

Nabídka práce na třinecku
Nabídky práce v Moravskoslezském kraji
http://www.profesia.cz/prace/moravskoslezsky-kraj/

Nabídka řešení sporů formou mediace.
Mediace je metoda rychlého, efektivního a kultivovaného řešení sporů za pomoci třetí strany – mediátora. Je to neformální, mimosoudní proces řešení konfliktů, ve kterém jsou obě strany přítomny dobrovolně.
http://www.mediace3nec.cz

Nabídka stěhovacích služeb
AMC AUTODOPRAVA MAREK CIESLAR. Nabídka stěhovacích služeb, zajištění autodopravy.
http://www.amc.ic.cz

Naučná stezka Prameny Morávky
Lidé mohou podpořit udělení turistické známky pro Morávku Naučná stezka Prameny Morávky – více se dočtete zde:
http://www.beskydy.cz/Content/clanek.aspx?clanekid=16532&lid=1

Nehlsen Třinec, s.r.o.
Společnost Nehlsen Třinec, s.r.o., je firmou poskytující komplexní služby v oblasti s nakládání s odpady, materiálem a odpadními vodami. Mimoto zajišťuje správu a údržbu místních komunikací, veřejného osvětlení a hřbitovů v Třinci a okolí.
http://www.nehlsen.cz

Nekuřácká kavárna Pamoja
Kavárna je v objektu SC Hutník v Třinci (Revoluční 609 - bývalé kino Hutník) je bezbarierová, nekuřácká s WIFI připojením zdarma. K dispozici dětský koutek a posezení na venkovní terase. Možnost pořádání rodinných oslav, smutečních setkání do 25 osob. Otevřeno: Po-Pá 10:00 - 17:45; Neděle 11:00 - 16:30. Jste zváni na dobrou kávu, nealko, zákusky a jiné dobroty.
http://www.pamoja.cz

Nemocnice Třinec
Oficiální stránky Nemocnice Třinec. Informace o oddělení, telefonické spojení, ordinační hodiny.
http://www.nemtr.cz

Noc plná hvězd
Hudební festival rockového zaměřený, který se každoročně koná na konci června v našem městě.
http://www.nocplnahvezd.cz

NOE Třinec, podpora samostatného bydlení
Terénní sociální služba lidem s duševním onemocněním. Nabízíme: pomoc při zajištění chodu domácnosti; výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti; zprostředkování kontaktu se společenským prostředím; sociálně terapeutické činnosti; pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. Tel.: 737 478 288; e-mail: noe.tc@slezskadiakonie.cz; adresa: Hraniční 280, Třinec – Kanada.
http://www.slezskadiakonie.cz/potrebuji-sluzbu/noe-trinec-podpora-samostatneho-bydleni

NOVÁ MLUVA - centrum terapie koktavosti
Terapie koktavosti, která spočívá v nahrazení staré mluvy mluvou novou, bez koktání. Nová mluva je styl plynulé komunikace, vypracován na základě metody „Trvalé normalizace mluvy“, kterou vytvořila ruská profesorka Lilie Arutyunianová. Tato metoda nám umožňuje nahradit každou koktavost plynulým projevem. Je založena na tom, že se znovu učíme mluvit. Učíme se nejdříve vydechovat zvuky, slabiky, slova i celé věty. V počátečních fázích je nová mluva řízena pohyby prstů a je také charakteristická volnějším tempem. Člověk vědomě používá novou techniku, která mu umožňuje dosáhnout jistotu mluvení v každé situaci. Po několika měsících používání nové techniky dochází v mozku k vytvoření automatických návyků, které potom spouštějí klidnou novou mluvu.
http://www.novamluva.cz

Nutriční poradna:.
Odborné poradenství v oblasti zdravého životního stylu při prevenci civilizačních onemocnění souvisejících s nevyváženou stravou a kouřením. Poradenství vede absolventka Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity Brno se zaměřením na výživu a primární prevenci.
http://www.nutriporadna.cz

Občanské sdružení KARAVANA
Práce s dětmi a mládeží se zaměřením na děti a mládež ze slabších sociálních rodin, z rozvrácených rodin. Pořádání prožitkových programů, besed, přednášek, koncertů, víkendových pobytů.
http://oskaravana.trinec.cz/

Občanské sdružení Tyra
Občanské sdružení Tyra oficiálně vzniklo dne 29. ledna 2007. Jsme skupinka lidí, která se snaží oživit kulturní a společenský život v Tyře. Naše činnost je popsána ve stanovách sdružení. Snažíme se také pečovat o přírodu a těmto ryzím cílům učit i místní mládež. V současné době se staráme o travnatou plochu vedle říčky Tyrky nacházející se v centru obce. Několikrát do roka sečeme trávu a sbíráme odpadky. Pečujeme a uklízíme vedle se nacházející volejbalové hřiště, zametáme, natíráme lavičky a čáry. Zatím je hřiště ve vlastnictví desítek vlastníků, ale ve spolupráci se zaměstanci MěÚ a zastupiteli města Třince se snažíme o jeho získání, abychom ho mohli vylepšit. V průběhu roku pořádáme výstavy, či prezentace zajímavostí s videoprojekcí. Informace o pořádaných akcích najdete na internetových stránkách, nebo na naší informační tabuli, kterou jsme umístili vedle branky na hřišti, či ve vývěsní skříňce umístěné mezi obchodem a zastávkou Tyra-střed.
http://www.tyra.cz

Oddíl krasobruslení Třinec
Stránky oddílu krasobruslení Třinec - rozpisy tréninků, výsledky našich krasobruslařů, pohárové žebříčky, historie oddílu, fotogalerie, odkazy na stránky s tématikou krasobruslení.
http://www.sweb.cz/krasotrinec

Oddíl orientačního běhu BETA Třinec
Stránky SKOB Beta Třinec a příznivců orientačního běhu na Třinecku.
http://betatrinec.wz.cz

Oddíl orientačního běhu TJ TŽ Třinec
Věškeré informace o našem oddíle
http://www.flc.cz/atletika

Oddíl sjezdového lyžování LO TJ Třinec.
Oddílové stránky sjezdového lyžování Třinec. Fotografie, závody, výsledky, informace ze světa,kontakty.
http://www.lotrinec.webz.cz

ODS Třinec
Internetové stránky místní organizace ODS Třinec. Informace, členská základna apod.
http://www.odstrinec.cz

Okna dveře Kapsia
Okna dveře Kapsia | Specialista na plastová okna, vchodové dveře, garážová vrata a zateplování budov.
http://www.oknadverekapsia.cz

Okna, dveře, eurookna, plastová okna, TWW okna, zámková dlažba, parapety, žaluzie, sítě - Wojnar Tadeáš
Jsme předním autorizovaným prodejcem dřevěných euroooken a vchodových dveří firmy TWW Zašová. Taktéž dveří, plastových oken Termolux, žaluzií a parapetů. Nabízíme okna všech barev a profilů, žaluzie jak dřevěné, tak imitace dřeva nebo barevné hliníkové. Rovněž nabízíme kvalitní zámkové dlažby předních výrobců, mezi než patří firmy Semmelrock a Awbud. Poradenský servis při výběru správných oken a dveří a jejich zaměření samozřejmostí. Pokud hledáte ty správné okna nebo dveře pro Váš byt či dům, jsme ti praví. Neváhejte nás navštívit v naší provozovně ve Vendryni 1044, kde Vám rádi pomůžeme vybrat ta správná okna.
http://www.firmawojnar.cz/

Okna-Dveře-Zateplení
....všechno fajne ! kontakt tel.: +420 608 734 634
http://www.fajneokna.cz

P2live - ozvučovací, světelná, pódiová, video technika
Profesionální ozvučení kulturních, společenských a sportovních akcí, festivalů, koncertů, firemních akcí, seminářů, diskoték, klubů, večírků, plesů, akcí pro děti,...
http://www.p2live.com

Patron - kynologický klub zaměřující se na agility a obedience
Oficiální stránky třineckého klubu agility a obedience. Informace o výcviku, zkušební řád, fotogalerie, aktuality, kontakty, zajímavé odkazy, nabídka kvalitního krmiva značky FirstMate, další informace o činnosti klubu a jeho připravovaných akcích.
http://agility-patron.cz

Pension U Půdy a Restaurace na Půdě v Třinci
nabídka osvěžení a ubytování v centru města Třinec. Ceny ubytování ve dvoulůžkových pokojích od 1.200,-Kč/noc včetně snídaně.
http://www.pudatrinec.cz

Personal fabric - Vyhledávač pracovních příležitostí
Vyhledávač pracovních příležitostí
http://www.personalfabric.cz/hledam-praci/vsechny-pozice/moravskoslezsky-kraj

PETRÁŠ MIROSLAV
soudní znalec v oboru ekonomika, ceny a odhady motorových vozidel, člen komory soudních znalců ČR
http://znaleckeposudky.euweb.cz/index.html

Počasí Třinec
Podrobná předpověď počasí pro Třinec ze stránek yr.no v češtině.
https://meteobox.cz/trinec/

Policie české republiky - Frýdek - Místek
Policie ČR - oficiální stránky Územního odboru Frýdek-Místek
http://www.policie.cz/clanek/uzemni-odbor-frydek-mistek-12205.aspx

Policie české republiky - Moravskoslezský kraj
Policie ČR - oficiální stránky KŘP Moravskoslezského kraje
http://www.policie.cz/moravskoslezsky-kraj.aspx

Policie české republiky - Třinec
Policie ČR - oficiální stránky Obvodního oddělení Třinec

Dopravní inspektorát
adresa: Frýdecká 848, 739 61 Třinec
telefon: 974 742 259, 558 339 718
fax: 974 742 228
email: fm.di.ing.trinec@pcr.cz

Služba kriminální policie a vyšetřování, 2. oddělení obecné kriminality
adresa: Frýdecká 848, 739 61 Třinec
telefon: 974 742 449, 558 337 369
fax: 974 742 448
email: fm.2ook@pcr.cz

Obvodní oddělení policie Třinec
adresa: Frýdecká 848, 739 61 Třinec
telefon: 974 742 651, 558 339 710
fax: 974 742 658
email: fm.oo.trinec@pcr.cz


Pomalu se rozvíjející oddil stolního tenisu - TJ Beskyd Líštná
Přijďte protáhnout své svaly, každé pondělí a čtvrtek od 17 hodin v místní části Grodisko - Horní Líštná.
http://www.tritenis.estranky.cz//

Poradna Elpis Třinec
Poradna pro oběti násilí, týrání a zneužívání, mezilidské vztahy a rodinné krize. Poskytujeme sociální, psychologické a právní poradenství, vše bezplatně a anonymně. Tel.: 558 320 300, e-mail: elpis.tc@slezskadiakonie.cz
http://www.slezskadiakonie.cz/

poskytování masérských služeb v Třinci
Nabízíme klasické, zdravotní, lymfatické masáže.
http://www.masaze-trinec.cz

Práce - nabídka
Server již řadu let zveřejňuje nabídky zaměstnání firem, ale i státních institucí z celé ČR.
http://www.tip-prace.cz

Práce - vyhledávač pracovních míst
Vyhledávač pracovních příležitostí z Třince a okolí, ČR i celého světa.
http://neuvoo.cz/pr%C3%A1ce/?k=&l=T%C5%99inec&f=&o=&p=&r=15

Práce - vyhledávač prácovních míst pro českou republiku
Jednoduchým vyhledáním, dokáže Careerjet poskytnout uchazečům o zaměstnání široký výběr pracovních nabídek, shromážděný z různých internetových stránek, a zkrátit tak čas potřebný na procházení všech pracovních stránek jednotlivě.
http://www.careerjet.cz/volna-mista-trinec-223429.html

Práce.cz
Práce.cz - nabídka práce v regionu Třinec
http://trinecko.cz/odkazy/prace_cz.php

Pro milovníky malého celuloidového míčku :-)
Kdo rád vášnivě hraje stolní tenis a chce více dokázat ve stolním tenise, tak ať se zastaví v Horní Líštné č.p.328 /Grodisko/. Anebo info na webovkách. Tam jsou podrobnější informace.
http://www.tritenis.estranky.cz

Prodej a distribuce elektroinstalačního materiálu (domovní zvonky, vypínače a zásuvky, elektronické přístroje a relé pro automatizaci budov, domovní video telefony, rozbočky a prodlužovací přívody, bezdrátový přivolávací systém)
Naše firma sídlí na Erbenové ulici 811, provozovnu a sklady máme v Hnojníku v areálu firmy Bonap. Na našich webových stránkách provozujeme e-shop. Na webu prezentujeme celý sortiment - domovní zvonky, rozbočky, prodlužovací přívody 10A, i 16A, vypínače a zásuvky v mnoha desincích, přístroje pro automatizaci v budovách, domovní video telefony, sídlištní video telefony a další. Jsme výhradními dovozci firem Zamel, Timex, Jonex, Plastrol do ČR. Sortiment dodáváme do velkoobchodů a na řetězce Hyberalbert, OBI, Hornbach, Glóbus, Tesko, Baumax a další. Systém bezdrátového přivolání pomoci pacient - sestra instalujeme především do domovů klidného stáří a to po celé repubkice.
http://www.tympolplus.cz/

Prodej Náhradních dílů na osobní a užitkové vozy. Náhradní díly, Autoservis, Pneuservis, Autobazar, Skútry
Prodej Náhradních dílů na osobní a užitkové vozy. Náhradní díly, Autoservis, Pneuservis, Autobazar, Doplňky, Skútry, Pojištění, Leasing.
http://www.sien.cz

Projížďky koňským spřežením
Rodinná stáj nabízí celoroční projížďky koňským spřežením, v kočáře nebo netradičně v saních. Nezapomenutelný romantický zážitek pro Vaši svatbu, oslavu, výročí..atd. Možnost zakoupení dárkových poukazů. Po telefonické domluvě na tel.604 844 367.
http://konezlomne.cz

První fitness studio pro ženy v Třinci. Využívá revoluční metodu Slim Belly.
První fitness studio pro ženy v Třinci. Využívá revoluční metodu Slim Belly.
http://www.olivetrinec.cz

Přátele radiového spojení na Třinecku a okolí
Podbeskydské kolečko vysílající na kanále č.37 CB/Citizen Band-Občanské Pásmo/ráno v 06:30 hod/před polednem v 11:30 hod/večer 17:30 hod/Jedná se o partu nadšencu CB radiové techniky,kteří ve svých volných chvilkach,navazují svá spojení/přátelství/za pomocí radiových vln.Organizují také různe srazy.Více na veb.strankách,www.cb37.estranky.cz
http://www.cb37.estranky.cz/

PZŚ Hutnik
Stránky Polského pěveckého sboru HUTNIK
http://www.pzshutnik.cz/

RD na klíč, fasády, střechy, koupelny, bytová jádra, demolice, zámkové dlažby, střešní konstrukce, zemní práce. Firma Stavby Labaj vám nabízí služby uvedené v sekci \\

http://www.stavbylabaj.cz

Realitní a stavební společnost
Provádíme: výkup i prodej nemovitostí, financování, stavební práce aj.
http://www.elefant.cz

Regionální internetové noviny pro Frýdecko-Místecko a Třinecko
On-line zpravodajství, sport, kultura, finance, volná místa, reality, turistika, inzerce, zajímavosti, katalog firem, věda a technika.
http://www.frydecko-mistecko.cz

Reklama
neonové a prosvětlené reklamy, LED reklama, reklamní štíty, informační systémy, orientační systémy, Al rozkládací stojany, Al nabídkové vitríny, řezaná grafika, velkoplošný tisk, speciální folie, reklamní banery, sítotisk ... Hřbitovní 471, Třinec, tel.: 558 330 610, e-mail: neonservis@seznam.cz
http://www.neonservis-reklama.cz

Reklama pro Třinec, Český Těšín, Jablukov
Výroba reklam a tisk - reklamní tabule, banery, billboardy, polepy aut, výloh, tisk vizitek, letáků, katalogů, dárkové předměty a textil s potiskem, razítka
http://www.reklamatrinec.cz

Rekonstrukce Třinec
Stavební úpravy domů i bytů ( omítky, zednické práce, obklady, dlažby, koupelny, vodoinstalace ..... ) Tekuté Kameny - úpravy a renovace betonových povrchů. Stavba PVC oplocení.
http://www.puczok.cz

RH elektro s.r.o. - smluvní partner skupiny ČEZ
kancelář smluvního partnera ČEZ, realizace a dodávka: domovních přípojek na klíč, přeložek vedení, výstavba nových vedení NN a VN, trafostanic, výstavba a údržba a opravy veřejného osvětlení, elektroinstalace objektů a budov, hromosvody dle nové normy, projektová činnost, výkopové práce, inženýrink, fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy i firemní budovy - pevná výkupní cena i zelený bonus - zajištění na klíč včetně stanoviska ČEZu.
http://www.rhelektro.com

Ropice Golf Course
Golfové hřiště v Ropici – golfový ráj na prahu Beskyd. 9 jamek hřiště, dalších 9 jamek ve výstavbě, 6 jamek akademie, sbíraný driving range, spike bar, klubovna ve výstavbě, prodej golfových apartmánů, In-Door včetně Full Swing simulátoru.
http://www.beskydgolf.com

ROUND THE CZECH REPUBLIC
Stránky extrémního cyklistického ultramaratonu „ROUND THE CZECH REPUBLIC“ na 1 246 km nonstop. Tento závod je zařazen organizací UMCA jako kvalifikační na nejdelší závod světa, který se jede napříč USA a měří 3000 mil. V Evropě jsou pouze 3 podobné kvalifikační závody. Informace a on-line průběh závodu bude také na http://extremrace.3nec.cz
http://www.eurorace.cz/cz/

Royal Rangers v ČR
Křesťanská organizace pro děti a mládež. Organizujeme pravidelnou klubovou činnost, pro organizovanou i neoraganizovanou mládež, netradiční akce sportovního, kulturního a tábornického typu. Vedeme mladé lidi k plnohodnotnému a zodpovědnému způsobu života. Schůzky v Oldřichovicích a Třinci-Starém Městě. E-mail: narodni.rada_royalrangers.cz
http://www.royalrangers.cz

sádrokartonové podhledy, sádrokartonové příčky, bytová jádra, podhledy z minerálních vlákem, zednické práce a jíné...

http://stavebniprace.7x.cz

Sadrokartonové práce , minerální podhled , podlahy , stropy
tel: 777 155 460 777 043 073
http://mozarti.blog.cz

Sdružení RC modelářů
RC modely letadel ,prodejna ,modelaří,
http://home.tiscali.cz/radar/model

Servis notebooků
Provádíme záruční i pozáruční servis notebooků Lenovo, Toshiba, HP, Asus, IBM, Dell, Fujitsu Siemens, Sony, Acer, MSI. Vše zařídíme rychle, pružně a levně. Navíc zdarma provádíme diagnostiku závady a navrhneme celkovou cenu opravy. Notebook si zdarma vyzvedneme a opravený doručíme zdarma zpět přímo k Vám domů nebo do firmy.
http://www.7servis.cz

Sikora Vlastimil - voda, topení, plyn
Firma provádí instalace vody,topení,plynu,včetně zajištění komplexních služeb na klíč.
http://sitop.ic.cz

SONS
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých oblastní odbočka Třinec
http://www.sons.trinecko.cz

SOŠ, SOU, OU a PrŠ Třinec, Lánská 132, 739 61
Internetové stránky střední školy v Třinci, nabízející informace o škole, oborech, prijímacím řízení...
http://www.sostrinec.cz

Sportovní areál STARS
Zařízení a sportoviště, aktuální informace, kontakty, objednávky haly v Tělovýchovném domě, provozní doba bazénu, sauny atd.
http://www.starstrinec.cz

Stavba domu svépomocí
Stavba RD od A do Z
http://www.stavbadomu.wz.cz

Stavební a montážní činnost
Okna,Dveře,Vrata,Malování,Nástřiky,Obklady,Dlažby,Podlahy,Sádrokartón,Zednické práce
http://www.romanszlaur.itrinec.cz/

Stavební povolení a poradenství ve výstavbě, inženýring, projekce
Již jsme pomohli realizovat desítky staveb rodinných domků, včetně čističek odpadních vod, studní a přípojek inženýrských sítí. Mezi námi realizované projekty se dá započítat stavby a úpravy komerčních objektů (Kaufland v Karviné, Autosalon Svoboda v Třinci, rekonstrukce areálu Kovopol Industry v Třinci, Penzion v Dolní Lomné, nástavba firmy Rubus s.r.o. v Třinci, Rekonstukce Restaurace Trisia v Třinci, Sběrna pro výkup kovových odpadů v Bystřici, Chata pod Loučkou v Lomné). Spolehlivě poradíme, ať už chcete stavět, modernizovat nebo rekonstruovat. Odborně vyřídíme - vše dle ustanovení vyhlášky: 503/2006 Sb. a 526/2006 Sb. Přidejte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům. Tel. +420 774 050 927
http://www.stavbapovolena.eu

Stavební spoření s liškou - pro region Českého Těšína, Třince a Jablunkova
Hledáte odpovědi? Máte stavební spoření a potřebujete se na něco zeptat? Chcete stavět a nevíte zda na to máte? Proč si vybrat zrovna spoření u Českomoravské stavební společnosti? Chcete vědět více o stavebním spoření s liškou? Neváhejte a navštivte naše stránky na adrese http//sporeni.aspone.cz
http://sporeni.aspone.cz

Stavebniny Třinec
Prodej stavebních materiálů pro firmy i koncové zákazníky.
http://www.stavebniny-trinec.cz

Stránky Tj TŽ Třinec

http://www.atletikatrinec.com

Stránky třineckého autobazaru
Pravidelně aktualizované stránky s fotkama aut. Přijďte nás navštívit.
http://www.autobazar-trinec.cz/

SVATBY TŘINEC - svatební asistentka, Renata Hubáčková
Služby kolem svatby: Plánování a organizování svatebních příprav, poradenství, zprostředkování služeb nebo jen kontaktů (např. zvací koláčky, domácí cukroví a dorty), výroba svatebních maličkostí (např. tiskoviny - oznámení, jmenovky), ozdobné balení dárků a zajištění dekorací. Podle Vašich přání zařídím i další Vaše oslavy.
http://svatby-trinec.webnode.cz

Škoda favorit
stránka o favoritech.
http://skodafavorit.webnode.cz

Tandemové lety Javorový vrch
Tandemové lety na dvoumístném padáku v Beskydech - Javorový vrch, Ondřejník, Prašivá. Dárkové poukázky. Fotografie a video z letu. Prodej padákové techniky a kurzů létání. Tel. 608 637 014 , info@tandem-beskydy.cz , Svatopluk Gandera
http://www.tandem-beskydy.cz

Tennis Club Třinec
Oficiální stránky tenisového klubu v Třinci na Lesní ulici.
http://www.tctrinec.cz

Tesařstvi Klus
Výroba a montáž dřevěných konstrukci,generální opravy krovů,výroba a montáž pergol,altanů,balkonů,plotů,dřevěné obklady interiérů a exterierů, pokládka dřevěných i umělých podlah,půdní vestavby (i ze sadrokartonu), bednění základů r.domů...
http://www.tesarstvi-klus.cz

Tiskárna T-PRINT, s.r.o.
Grafické návrhy, černobílé i barevné kopírování a digitální tisk do formátu A3+, ofsetový tisk, knihařské práce tj. vazba diplomových prací, časopisů, sbírek zákonů, oprava knih, kroužková i drátěná vazba, laminace …
http://www.t-print.cz

TJ TŽ TŘINEC oddíl cyklistiky
Třinecký klub pro všechny,kteří chtějí jezdit na kole, zaměřený především na mládež.
http://tjtrinec.euweb.cz

TOP KOUPELNY spol.s r.o.
Koupelnové studio. Maloobchod, velkoobchod obklady, dlažby, sanitární keramika, koupelny, koupelnový nábytek. Partner JAS koupelny.
http://www.koupelny-jas.cz/prodejny/top_koupelny.html

Třinecká vrba - regionální web pro Třinecko, Těšínsko a Jablunkovsko
Články, inzerce zdarma, prezentace a seznam firem, diskuzní fórum a jiné.
http://trineckavrba.cz

TŘINECKÝ KURÝR - Expresní kurýrní služba
Vnitrostátní a mezinárodní zasilatelská služba! Zavezeme vaší zásilku kdykoliv a kamkoliv! DNES PODÁTE,DNES DODÁME
http://www.trinecky-kuryr.cz

Třinecký magazín - aktuální televizní zpravodajství z Třince a okolí
zpravodajský společensko-publicistický pořad z Třinecka na internetu, zahrnuje i sport a Bystřické minuty.
http://www.tvtrinec.cz/tvmagaktualni.php

Třinecký zábavní regionální infoserver
třinecký regionální zábavní server obsahující chat, diskusní fórum, inzerce, seznamka, burza práce, program kina, galerie, divadlo, hospody, fotogalerie z Třince a webhosting třineckých stránek
http://www.3nec.cz

Tsjechie eigenstart
Tsjechie.eigenstart.nl je internetová stránka, která se snaží poskytnout souhrné informace o České republice a tudíž i o Třinci a tímto Českou Republiku přblížit zahraničním turistům a jiným zajemcům.
http://tsjechie.eigenstart.nl

Tuning club 3nec
Stranky třineckého tuningového klubu
http://www.3nectuningclub.cz

Turistický oddíl mládeže Maracaibo Třinec
Dětský oddíl, zabývá turistikou pěší, lyžařskou a vodáckou, pořádá zimní a letní tábory. Je členem Asociace TOM a KČT. Hra, zábava a netradiční sporty.
http://www.tom1303.org

Tvorba jako taková přináší svobodu, ale je třeba za ní bojovat.
Přinášíme přehled o výtvarnících regionu a vyhledáváme nové talenty...
http://www.esteta.cz

Tvorba www stránek, webů, prezentací, SEO optimalizace, grafické úpravy, webdesign Třinec.
Tvorba www stránek, webů, prezentací, pro firmy, drobné podnikatele, živnostníky, soukromé osoby. Administrace www stránek - správa, aktualizace, úpravy, změny, rozšíření podle požadavků majitele, registrace Vámi požadované domény (pokud je volná), realizace webhostingu.
http://dpwebdesign.cz

Týdeník HORIZONT
vychází každé úterý ve spadové oblasti: Třinecko, Jablunkovsko a Českotěšínsko.
http://www.ihorizont.cz

Ubytování v beskydech
Na těchto stránkách naleznete ubytování nejrůznějších kategorií v moravskoslezských beskydech.
http://www.ubytovanivbeskydech.cz/

Ubytování,restaurace, pizzerie GRAFFITI
Nabízíme ubytování, pohostinství v krásném místě pod Javorovým vrchem.
http://www.hotelgraffiti.cz

Účetnictví - Slavka Zabystrzanová
Vedení účetnictví, daňová evidence, mzdy, daňové přiznání, DPH, zahraniční, poradenství, přenesená daňová povinnost, souhrnné hlášení, optimalizace. Poskytujeme také účetnictví online, elektronické podání. Tel. 737 542 744 E-mail. info@vedemeucetnictvi.cz
http://vedemeucetnictvi.cz

Účetnictví Straková&Stryjová
Poskytování komplexních služeb v oblasti účetnictví, daní a mezd.
http://www.profi-ucto.cz

Účetnictví, daně
Účetní kancelář poskytující služby v oblasti účetnictví a daní. Vedení účetnictví, DPH, daňová přiznání, poradenství, mzdová agenda. Společnost pojištěna z profesní odpovědnosti. Individuální přístup.
http://www.mktrio.cz

Úklidové a pomocné práce
Provádíme veškeré úklidové a pomocné práce a úklidy domovních prostor za skvělé ceny! Malý úklid 40 - 60 Kč, velký úklid 150 - 290 Kč, pro celé vchody výrazne slevy dle rozpočtu, který Vám zdarma zhotovíme. Dále provádíme úklidy kanceláří, rodinných domů, bytů, restaurací a jiných objektů, úklidy po stavebních úpravách a další práce dle přání zákazníka. Objednávky a bližší informace ne tel.: 776 634 240, 777 897 140
http://www.profiuklid.com/

UNIQA pojišťovna GA Marcela Tesařová
Zajišťujeme široké portfolio pojistných produktů pokrývající všechny segmenty českého trhu, pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Poradíme klientům s výběrem pojištění s následným servisem.
http://www.pojistenitrinec.cz

Úřad práce Třinec - volná pracovní místa
Volná pracovní místa na úřadu práce v Třinci, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu Třinec - práce v Jablukově, Bystřici a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.
http://prace.kurzy.cz/urad-prace/urady/trinec/

Ušní, nosní krční ambulance v Třinci-Starém městě.
Ambulance pro choroby ušní, nosní, krční. Vyšetřujeme pacienty od kojenců až po seniory. Vyšetření sluchu, vstupní, preventivní prohlídky, pro ŘP, zbrojní průkaz.Možnost se objednat i bez doporučení obvodního lékaře. Těšíme se na vaší návštěvu
http://www.orlmedspol.cz

Vaše rodinná makléřka pro oblast Třinecko
I když se říká, že by si člověk neměl určovat vysoké cíle, pokud mám sen, tak jakkoliv je to velká výzva a neuvěřitelná konkurence, tak za pokus (respektive za tisíce pokusů) to stojí! Můj cíl je ukázat Vám, že práce realitního makléře není jen o prodeji či koupi nemovitosti, ale hlavně o přístupu k lidem, o pomoci a přátelském jednání. Neexistuje problém, který by se nedal vyřešit a já Vám s ním ráda pomůžu. Má práce je můj život a nejdůležitější pro mě je, aby to takhle vnímali i mí klienti. Jsem tady pro Vás a budu se těšit na každé milé setkání s Vámi….
http://www.remax-czech.cz/reality/re-max-nej/beata-brzuskova/

Vescom trade, s.r.o., Neupauer servis s.r.o.
strojní výroba, zámečnická výroba, výroba tlakových hadic, servis hydraulických zařízeni, voda-plyn-topeni
http://www.neupauer.cz

Výroba a dovoz kukuřičných křupek
Výroba a dovoz kukuřičných křupek
http://www.darvit.cz

VÝROBA NÁBYTKU
Výroba veškerého nábytku z lamina i masivu,kuchyňské linky,schodiště,dveře,vestavěné skříně,kancelářský nábytek,postele a další....... kontakt: 732206796
http://www.carlosmebl.yc.cz

Výtvarníci regionu
Proč si neudělat radost z výstavy či setkání z významnými tvůrci, či si s nimi nezamalovat?
http://www.esteta.cz

WAFAREX, s.r.o. - Ložiska, těsnění, oleje a maziva, klínove řemeny TEL: 558993252, FAX: 558993250, EMAIL: info@wafarex.com
Specializuje se na dodávky strojírenských náhradních dílů jako jsou ložiska a příslušenství, těsnění, klínové řemeny, oleje a maziva, průmyslová lepidla, spojovací materiály, řezací nástroje, řetězy a řetězová kola.
http://www.wafarex.com/

webové stránky Pěveckého sdružení Martinů Třinec

http://www.psmartinu.cz

www.GARDENSofMEMORY.eu - Mgr. Janusz Ciesielski
Péče o hrob. Celoroční úklid, údržba a dekorace hrobů na území české a polské části Slezska. Nabízíme Vám službu, kterou můžete využívat jednorázově nebo pravidelně. 739 61 Třinec, ul. Kaštanová č.p. 182, Kancelář č.224, tel.: + 420 606 55 55 99, e-mail: info@gardensofmemory.eu
http://www.gardensofmemory.eu

zabýváme se železnicí a všeho kolem ní
na naší stránce se dočtete o tratích,kolínské řepařské drážce atd.
http://zeleznice.zszatopkovych.eu

Zahradní technika
Zahradní technika a lesní technika JONSERED,Partner,Wolf Garten... Dovozce postřikovačů MAROLEX Rizikové kácení Oldřichovice naproti rest.Napoleon
http://www.TURPIL.cz

ZAHRADNÍ TRPASLÍK
ZAHRADNÍ TRPASLÍK - Prodej zahradních trpaslíků, zvířátek a pohádkových postaviček. Největší výběr za nejlepší ceny. On-line obchod.
http://www.zahradni-trpaslik.cz

Základní a mateřská škola Kopernikova v Třinci.
Webové stránky základní a mateřské školy Koperniková Třinec.
http://www.zstrikop.cz/

Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola,Třinec,příspěvková organizace
Základní škola s 1. až 9. ročníkem
http://www.zspbezruce-trinec.cz

Základní umělecká škola Třinec
Hlavním úkolem ZUŠ Třinec je estetická výchova dětí, v co nejširším slova smyslu a zároveň příprava nejnadanějších žáků ke studiu na středních a vysokých školách uměleckého zaměření. Škola je čtyř-oborová a vzdělává žáky v oboru hudebním, tanečním, výtvarném a literárně dramatickém. Hudební obor se vyučuje v oddělení klávesových, smyčcových a dechových nástrojů, ve hře na akordeon, kytaru a v pěveckém oddělení.
http://zus.3nec.cz/

Zážitky a foto z cykloturistiky a turistiky po Těšínských Beskydech
Oddechové stránky, které si tvoříte vy sami. Máte zážitky či poznatky z cestování po Beskydech, ale i jiných krajích? Napište je nebo pošlete foto. Vaše informace budou zveřejněny na těchto stránkách.Máte přátelé daleko a nemůžete se s němi podělit o dojmy z dovolené nebo výletu? Stačí kontaktovat www.bajkor.com a pak poslat odkaz svým známým, kteří se kdykoli mohou podívat na vaši stránku.
http://www.bajkor.com

Zprostředkování zaměstnání
Kazuist, spol. s r.o. je zaměstnaneckou agenturou, která zprostředkovává zaměstnání českých občanů na území České republiky. Nabízíme Vám tyto služby: vyhledání zaměstnání pro osoby hledající práci a vyhledání zaměstnanců pro zaměstnavatele
http://www.kazuist.cz

Ženský florbal
Mladý ženský florbalový tým Třinec.
http://zenskyflorbal.webnode.cz/